Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kinyilhat a méhszaj így? Ugye...

Kinyilhat a méhszaj így? Ugye nem!

Figyelt kérdés

Éjjel nagyon sokat köhögtem,már rendesen izomlaz van a hasamban.Nagyon félek,tényleg kinyilhat a mehszaj?!

16 hetes km


2011. okt. 24. 07:08
 1/7 anonim ***** válasza:
nem, nyugi. Ha nyílik azt úgyis érezni fogod, mert fáj. De még nagyon korai. Orvos úgyis megnézi és a kiskönyvedbe is beleírja, hogy nyílik-e vagy sem.
2011. okt. 24. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Huuuhhh...fajasaim lennének?

A dokim most szabin,jovohet végén kell csak mennem.

Köszönöm a válaszod!

2011. okt. 24. 07:21
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Megcáfolom az elsőt, a méhszáj nyílhat fájdalom nélkül, nálam is így volt. Ha nagyon erőlködve köhögsz, akkor igenis rásegíthet. DE! 15. héten vették észre, hogy nyitva van a külső méhszájam és 38. héten indították csak be a szülést, mert elkezdett szivárogni a magzatvizem. Szerintem egy ellenőrzésre azért elmehetnél. Ehhez nem kell konkrétan a dokid, a legközelebbi kórház is jó.
2011. okt. 24. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Na itt vagyok én hogy erőt adjak!

Első terhességnél minden előjel nélkül 32 hetesen kinyílt a méhszájam 2 ujjnyira.


Most a második terhességemnél ezért esélyes vagyok rá megint, de ez nem törvény szerű.

Megbetegedtem 3 hete, és 1,5 hétig köhögtem erősen, csak úgy rázkódott az egész testem - a máhszájam mégis rendben van, zárva van!

Az a méhszáj, amiről tudjuk,hogy gyenge!


Nos, ezek után én nem azt mondom hoyg nem nyílhat ki, de ahoz tényleg nagyon kell erőlködni - én azt gondolom hogy székrekedés miatti erőlködéstől könnyebben nyílik mint köhögéstől!


Minden jót!

2011. okt. 24. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm Nektek!!!

Megkérdeztem egy másik nodokit,aki azt mondta-látatlanban-,hogy nem lehet.De sajnos ma egész nap talpon voltam,nem,hogy nem pihentem,alig ültem... Szóval éreztem is a Pocim,úgyhogy most büntipihire kényszeritettem magam.Csak nem lesz baj.

2011. okt. 24. 20:21
 6/7 anonim ***** válasza:

szedjél magne B6-ot. nem javasolták?

nekem a külső-középső-belső nyílt ki, és igenis éreztem. Voltak görcsök, később jóslófájások is. Oda kell figyelni, de gondolom, azért néha megvizsgál az orvos, főleg, ha fájdalomra, keményedésre panaszkodsz.

2011. okt. 25. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Pihenés: nem sok országban van, hogy 16 hetesen pihengethetsz, ha nem vagy veszélyeztetett. Ha normálisan élsz, dolgozol, az nem veszélyezteti a babát. A köhögés sem. Ennyi erővel engem vonatozni sem engedtek volna, pedig úgy jártam dolgozni. Az sokkal jobban rázott.
2011. okt. 25. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!