Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Nagyon fáj a fejem már 3...

Nagyon fáj a fejem már 3 napja, mit vehetek be rá, hogy babcikám ne kapjon felesleges, neki ártó gyógyszert?

Figyelt kérdés
Eléggé megoszlik a vélemény a Panadol és az Algopyrin között. Szerintetek?
2011. okt. 24. 14:12
 1/6 anonim ***** válasza:

Nekem mind a kettőt ajánlotta a nődokim.

Volt hogy fejfájásra algopyrint , hőemelkedéses fejfájásra pedig panadolt vettem be!

Nyugodtan bármelyiket,de csak ha muszáj és csak ritkán!

21hkm

2011. okt. 24. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Én éppen a megoszló vélemények miatt "szedtem" a terhességem alatt szükség esetén Mexalen-t. Természetesen orvosi ajánlásra. Nekem nagyon bevált, hamar kiszüntette a fejfájást. Nem vényköteles.
2011. okt. 24. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
a Mexalen is paracetamol hatóanyagú, mint a Panadol. talán ezt megpróbálom, mert már nagyon fáj, és semmi természetes mód nem használ. köszi a válaszokat.
2011. okt. 24. 14:25
 4/6 anonim ***** válasza:
Nekem is a panadolt ajánlották,algopyrint a terhesség első és utolsó 3 hónapjában nem szabad szedni.
2011. okt. 24. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Szia! Én migrénes vagyok, terhesség alatt rengeteget fájt a fejem, de én is csak akkor vettem be gyógyszert, ha már annyira elviselhetetlen volt, és panadolt szedtem. Ha már nagyon fáj, akkor mindenképpen vegyél be egyet, mert többet ártasz, ha szenvedsz, mint ha beveszel egy gyógyszert.
2011. okt. 24. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nekem algopyrint írt az orvos. Kb 3x volt rá eddig szükségem.Panadol sajnos a fejfájásomra nem használt semmit.
2011. okt. 24. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!