Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Most kezdjek el vitamint szedni?

Most kezdjek el vitamint szedni?

Figyelt kérdés

31 hetes vagyok! Eddig nem szedtem semmit, csak az első 4 hónapban folsavat! Az eredményeim mindig tökéletesek voltak. Viszont mostanában, egyre több savam van és többször van hányingerem, ami miatt jóval kevesebbet eszem.

Kezdjek el szedni valami vitamint?


2011. okt. 25. 08:24
 1/3 anonim ***** válasza:

A savat a vitamin nem fogja eltűntetni (de jól jön az őszi bacilus és vírusáradat ellen).

Sajnos a sav az van, lesz is, és ami miatt esetleg jön is fel az az hoyg a gyomrodnak már alig van helye.


Van akinek segítenek az olyan dolgok, mint Rennie, de nekem semmi nem segít csak az hogy majdnem ülve alszom...

Már orvosnál is voltam ezzel,nem tudott velem mit kezdeni.

2011. okt. 25. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Köszi!

Nem a sav miatt akarok vitamint szedni!:))

Hanem, mert nem bírok nagyon enni. Ha nem savam van,akkor a pici nyomja a gyomrom és hányingerem van. Ezért nem tudom,hogy ő megkap-e mindent,ami kell neki! A Rennie-t szedem, de vagy segít vagy nem!

2011. okt. 25. 09:07
 3/3 anonim ***** válasza:
A vitamin ártani nem fog, ha aggódsz, hogy az étkezési nehézségeid miatt nem fog elég vitaminhoz jutni akkor szedjél! Neked is jót fog tenni így a náthás időszak előtt egy kis "feltöltődés"!:@
2011. okt. 25. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!