Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mostanában olyan furán érzem...

Mostanában olyan furán érzem a pici rúgásait! 22+3hetes vagyok, és a kisfiam úgy rúgdos mintha a méhszájamat is érintené. Máskor meg olyan mintha a hólyagomba boxolna. Ez normális?

Figyelt kérdés
Egyébként teljesen élénk, már 16hetesen éreztem, azóta is rendszeresen egyre erőteljesebben érzem. DE nem valami kellemes amikor olyan szervemhez ér, ami olyan érzés, mintha ki akarna nyúlni a méhemből...bocsi a fogalmazásért, de komolyan ilyet érzek. Ti érztetek már ilyet? Már van egy lányom, vele nem emléxem hasonlókra.
2009. máj. 4. 14:37
 1/4 anonim ***** válasza:
Szia! Én pont igy vagyok mint Te:-) Én is 22 hetes vagyok és amikor a kisfiam belendül ugyérzem mintha belülről szinte a nunimat rugdosná (bocsi). Nekem is van egy lányom és vele én sem emlékszem ilyen rúgásokra. Én arra fogom hogy nekem még mindig farral van lefelé és mivel a lábacskáival erősebbeket rúg ezért érzem jobban. De nálam gondot nem okoz,a doki is mondta hogy a méhszáj zért és kemény. Néha kellemetlen amikor ugyérzem kinyújtózkodik de csak jókat mosolygok. Bánom is én hol rugdos,csak rugdosson:-) Megkérdezhetem hol fogsz szülni? Mert nagyon egy cipőben járunk. Én a Sote I.sz. klinika Baross u. Boldog babavárást Neked!
2009. máj. 4. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Én is 22 hetes vagyok, és nekem is imádja rúgdosni a hólyagomat,de most még nem érdekel, mert legalább tudom, h mozog. Szerintem ez normális, főleg ha farral lefelé van (mi is úgy vagyunk) De ha rendszeresen jársz dokihoz ő ha mgenézi látja h kinyílt e a méhszáj.

Boldog babavárást! :)

2009. máj. 4. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Hát remélem nem nyílt ki a méhszáj! De félek tőle, h esetleg igen. Nekem fejvégű, legalábbis papíron úgy van írva. Aranyosan rugdos, de van h olyan nagyon kellemetlenül hozzáér a kiskapuhoz, h attól tartok kinyílik...


Elsőnek üzenem!

Kecskeméten fogok szülni, kecskeméti vagyok. Néha azon tűnődöm, h most a 2.babával sokkal több dolgon bestresszelem magam, mint annó a kislányommal. Vele kiegyensúlyozottabb voltam...bár nem is hallottam ennyi szörnyűséget mint mostanában. Akkor csak a kritikus 12hetet aggódtam végig, most meg szerintem végig parázni fogok. :(

szép terhességet, egészséges kisbabát, és könnyű, gyors szülést kívánok neked!

2009. máj. 4. 21:30
 4/4 anonim ***** válasza:
Szia! Első vagyok. Én is igy vagyok ám,hogy most para az egész terhességem szinte mert tavaly szeptemberben volt egy missed ab.-om. Hála égnek most semmi gond és remélem igy is marad. A lányommal soha nem aggódtam én sem,azt sem tudtam mitől kell félni. De most annyi szörnyűséggel szembesülünk hogy áááá. Nem beszélve a válság okozta gondokról. Pl. a lányomnak ilyenkor már szinte megvolt mindene,most még nem is mertem és nem tudtam venni semmit,persze ez is stresszel:-( De remélem lesz majd jobb is. Neked is boldog babavárást és könnyű szülést kivánok!
2009. máj. 5. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!