Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Hogyan számoljátok a magzat...

Hogyan számoljátok a magzat mozgást? Hogy írjátok be?

Figyelt kérdés

Az orvos meg a védőnő is másképp mondja.

Az orvos szerint elég ha reggel is délbe is és este is megszámolom a tízet ha megvolt beírom hogy 10.A védőnő szerint egy órán keresztül evés után számolok és húzok egy strigulát egy papírra majd beírom az egy órás eredményt.De akkor az rengeteg lenne.

Most akkor hogy csináljam?


2011. okt. 26. 16:50
 1/9 anonim ***** válasza:

Nálunk 20-at kellett számolni 12 óra alatt egy nap ami a táblázat szerint reggel 6 és este 6 között volt.Amikor megvolt a 20. mozgás ahhoz az órához x-et kellett rakni.Egy mozgásnak a nagy mozgások számítottak és amik között legalább egy perc eltelt.Szóval ha 2 percig folyamatosan mozog az csak egy mozgás.

4 hós kislány anyukája

2011. okt. 26. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Én is x-elni kezdtem mikor megvolt a tíz mert nekem ennyit mondtak de reggel délbe este és ugy le lettem tolva hogy oda számokat írjak ne x-et.

Nem értem nekem rengeteget mozog minden evés után most is fél óra alatt volt 15 mozgás de persze a folyamatos mocorgást egynek számoltam.

Nem értem akkor most hogy csináljam.

2011. okt. 26. 17:13
 3/9 anonim ***** válasza:

3. babámat várom és egyiknél sem számoltam a magzatmozgást.

Nem is mondták. Sem a védőnő sem a magándokim.

2011. okt. 26. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Nekem sem mondta se a védőnőm, se a magándokim egyik terhességemnél se, hogy számoljam a magzatmozgást.
2011. okt. 26. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Nekem szolt az orvosom meg a védőnőm,a kis-könyv hátsó oldalán ott a táblázat is csak nem tudom kire hallgassak.

Kérem írjanak olyanok is akik számolták.

Most már úgy csinálom hogy napi 3szor fél óráig számolom és beírom az eredményt.De nem tudom jó -e?

2011. okt. 27. 15:46
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Első vagyok!

Nekünk egyébként nem a kiskönyv hátuljában lévő táblázatban kellett jelölni hanem külön táblázatot kaptunk védőnőtől!

2011. okt. 27. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 Eszter858585 ***** válasza:

En mondjuk Amerikaban elek, de nekem meg ugy mondta a doki hogy egy 24 oras ciklusban kell lennie egy olyan 60 perces ciklusnak, amikor van 10 mozgas.


Hat nem tudom, mert egyes napokon lusta a kisfiu, de en mar nem gorcsolok rajta, csak szamontartom, hogy kb. mikor mozdult utoljara, es ha mar egy ideje nem, akkor iszom vmi. edeset.....

2012. okt. 12. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Szia!Jó vissza olvasni ezt a kérdést azóta a kislányom már 11 hónapos jövőhónapban lesz 1éves 2 nappal a kiírt időpont után született meg 16óra kínlódás után császárral.
2012. okt. 13. 10:57
 9/9 anonim ***** válasza:
veszprém megyében 10 magzatmozgás 10-30 percen belül
2021. júl. 13. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!