Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ikerterhességnél biztos hogy...

Ikerterhességnél biztos hogy befektetnek majd a kórházba?

Figyelt kérdés
2009. máj. 4. 21:38
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem biztos. A testvérem otthon hordta végig, sőt túlhordta a kicsiket (bár szerintem a doki számolt rosszul), csak a fájásokkor ment be a kórházba.
2009. máj. 4. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem biztos. Az ágyszámleépítésekkel a befektetések száma is csökkent. Ha nem lesz komplikáció nem fektetnek be.
2009. máj. 4. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Tavaly nyáron szültem ikreket, szülés előtt 3 nappal kerültem be a kórházba mert elkezdtem vérezni. Aztán minden simán ment. Ha problémamentes a terhesség, nem megy fel a vérnyomásod nagyon, nem kezdesz el hirtelen nagy mértékben vizesedni, és ha nem jelentkezik vérzés vagy valami egyéb rendellenes dolog akkor ez nem törvényszerű. Igaz arra azért lehet számítani, hogy a babák egy kicsit előbb gondolják, hogy bent már szűkös a hely és kikivánkoznak. Nálam 5 héttel előbb lettek meg. Boldog babavárást!!
2009. máj. 4. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
100%

Szia!

Én is ikres kismama vagyok 17 hétben járunk.Az én dokim azt mondta, hogy nem biztos ,hogy azzal tesznek jót ha befektetnek ,mert akkor azon fogok izgulni hogy mi van otthon(már 1 kisfiam van).Nem tesz jót a hospitalizáció minden kismamának.Nálam több rossz előzmény úgymond kísárőjegy lenne a benntfekvésre de azt mondta amíg nem indokolt addig nem fektete be.Ti hogy vagytok? Mivel tudod magad kikapcsolni és nem agyalni mindenen? Jó babavárást!

2009. máj. 5. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
12 hetes kismama vagyok, tegnap tudtam meg, hogy ikrek. A doki közölte itt az a protokoll, hogy a 32.héten be kell feküdni a kórházba, a koraszülés veszélye miatt. Már a 3. terhességem, az első gyerek 37, a második 38 hétre született meg.
2010. febr. 26. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!