Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Betöltött 10. héten ki volt...

Betöltött 10. héten ki volt chorionbiopsián? 12. hétre megvan az eredmény?

Figyelt kérdés

Nagyon érdekelne,írtam ki egy kérdést már de erre nem kaptam választ.

Tavaly volt egy kromoszómarendellenesség a 13 hetes magzatomnál,akit el kellett azonnal venni:((Akkor azt mondta a doiki (úgy emlékszem) hogy a következő terhességnél 10 hetesen alapból mennem kell biopsiára.Most lettek a tesztek pozitívak még csak 1 napja késik,tehát elvileg 4 hetes vagyok,orvoshoz nem megyek csak betöltött 6 hetesen,hogy már szívhang is legyen,azért kérdezem ezt most tőletek,és hátha valakinek volt ilyen korán ez a vizsgálat,sok kérdésem lenne még :(


2011. okt. 27. 21:00
 1/1 anonim ***** válasza:
Két-három nap alatt megvan az eredmény. Legalábbis engem értesített a doki, írásos leletet két hét múlva kaptam.
2011. okt. 28. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!