Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mi lehet ez a pattogó (mint...

Mi lehet ez a pattogó (mint amikor a körmöd pattogtatod) hang ami a pocakomból jön mikor megmozdul a kicsikém?

Figyelt kérdés
36 hetes vagyok kb. 2 hete hallom néha.
2011. okt. 28. 22:53
 1/3 anonim ***** válasza:
Erre én is kíváncsi vagyok, én mikor az előző kislányomat vártam is hallottam, és most is, én kb. 28. héttől hallom, most 33 hetes vagyok, és már én is nagyon sokat gondolkodtam rajta mi lehet ez a hang.
2011. okt. 29. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nekem is sokat van ilyen, már 37 hetes vagyok és régóta hallom. Azt mondták nekem rá, hogy a pici csontjai.
2011. okt. 29. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nekem is volt, és senki nem tudott rá választ adni, még az orvos sem. De amúgy szerintem is a csontjai, mert mióta megszületett, azóta is ropog a térde meg a bokája. Az anyjától örökölte...
2011. okt. 29. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!