Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ
Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség

A kérdés

Beágyazódási vérzés, milyen, hogyan, mennyi, stb?

Sziasztok!

Azoktól kérdeznék elsősorban akiknél volt beágyazódási vérzés! Mikor jelentkezett? Hányadik ciklusnapon? Illetve hány nappal a nemvárt előtt? Mennyi ideig tartott? Milyen volt a színe? és rá hány nappal lett pozi a teszt?

Köszi mindenkinek a segítséget!

2011. okt. 29. 13:20  Privát üzenet  

A válaszok
1 2
A beagyazodas maga kb. 5 napig tart. A barnazas nem kell, hogy tobb napig tartson, akkor mar valami problema lehet. Nekem ugy a 12-13 ik napon volt picike barnazasom ovu utan. Kb. 9-10. napon volt eloszor halvany teszt. Tehat a beagyazodas nem a barnazassal kezdodik.

A válasz 43%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 76%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/12Időpont 2011. okt. 29. 13:35 Privát üzenet

Csak pecsételő barnázás lehet, esetleg minimális kis vér, de élénkpiros nem a beágyazódástól van.Peteérés után kb.:5-8 nappal jelentkezik.Hát akkor a nemvárt előtt kb egy héttel.De ezt persze nem lehet pontosan megmondani, mert mindenkinél mások a ciklusok.Nem mindegy, hogy 28, vagy 35 napos, és mikor volt ezen belül a pé.Nekem első babánál, a nemvárt napján már pozi volt, a másodiknál, nemvárt után egy héttel is csak halvány lett:)

Lehet útban a baba, azért ez a sok kérdés?

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 86%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/12Időpont 2011. okt. 29. 13:40 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat!

Én most lehet kb. 10., 11. dpo-n! Nem hőmérőztem, csak "éreztem" a pé-t! Nekem kb. 25 naposak a ciklusaim, (nem mindig pontos) így még van kb. 3-4 napom a nemvártig! Tegnap délután és ma volt enyhe barnázásom, tehet a 21. és 22. ciklusnapomon! Ezért fogalmam sincs, h most mensi, vagy beágyazódás? Pár barna folt a betéten, és Wc papíron! Tesztelni még szerintem korai lenne, ugye?

köszi mégegyszer!

# 3/12Időpont 2011. okt. 29. 14:30 Privát üzenet
Szia nekem egyetlen egy csepp volt, ott kezdtem gyanakodni, hogy lehet hogy baba van a dologban :) és most vagyok 15 hetes :D

A válasz 86%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 85%-ban hasznos válaszokat ad.
# 4/12Időpont 2011. okt. 29. 15:18 Privát üzenet

"Csak pecsételő barnázás lehet, esetleg minimális kis vér, de élénkpiros nem a beágyazódástól van"

Akkor én megcáfollak: 2 reggel olyan erős, élénkpiros vérzésem volt, hogy inkább tampont tettem be, azt hittem, megjött.

Nemvárt előtti 3-4 nappal.

Nemvárt után 3 nappal lett pozitív, addig -.

A válasz 91%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 80%-ban hasznos válaszokat ad.
# 5/12Időpont 2011. okt. 29. 17:28 Privát üzenet

Szia!

nekem akkor tájt volt mikor mensizni kelett volna. Azt is hittem, hogy az lesz. De csak egy ici-pici barna folyás volt csak. Görcsöltem is és ezért csak egy hét mulva teszteltem. Akkor már szinte a kontroltol is erősebb volt a csik. Azért ilyen későn teszteltem, mert elvileg csak lombikkal lehetne babánk.

20 hetes kismami.

A válasz 91%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 75%-ban hasznos válaszokat ad.
# 6/12Időpont 2011. okt. 29. 18:35 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

sziasztok!

Köszönöm szépen a válaszokat! Gratulálok mindenkinek, főleg Neked utolsó kismami :) Még azt szeretném kérdezni, h meddig tartott a barna folyásod? hány napig?

Többiektől: szerintetek mikor kéne tesztelni? nov. 1 lesz a 25. napom, arra nem várom!

köszi mindenkinek!

# 7/12Időpont 2011. okt. 29. 18:46 Privát üzenet

Szia!

Nekem peteéréstől volt a 7-8dik napon barna maszatolásom egész nap.Itt már sejtettem ,hogy valaki ténykedik odabent a maradásért!

A nem várt napon is barnáztam.

És nem is jött meg,ja pedig a hőm nem mutatott babát :)

30 hetes kismami :)

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 72%-ban hasznos válaszokat ad.
# 8/12Időpont 2011. okt. 29. 22:19 Privát üzenet

Szia!

Tegnap 18:36-os vagyok. Egyszer volt csak a tisztaságimon egy kis barna folt. Én mensi előtt soha nem barnáztam. De a sok kezelés, meg sok izgulás a lombik miatt nem gondoltam, hogy terhes lehetek. Annyi tünetem volt a 3 év alatt, hogy pont ezt nem vettem komolyan.

A válasz 89%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 75%-ban hasznos válaszokat ad.
# 9/12Időpont 2011. okt. 30. 18:13 Privát üzenet

Kedves Kérdező?

Mi lett ebből az esetből? :)

A válasz 60%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 92%-ban hasznos válaszokat ad.
# 10/12Időpont 2014. júl. 29. 15:37 Privát üzenet
1 2

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
A beágyazódási pecsételés/vérzés a beágyazódás kezdetén van vagy a végén? Nekem szerdán volt egy kis rózsaszín a bugyimon, de a ma reggeli 25-ös teszt negativ lett.
Beágyazódási vérzés mikor, hogy, milyen, stb?
Lehet beágyazódási vérzés?
Mindenféleképpen van beágyazódási vérzés?
Amikor teherbe estél volt egy pici vérzésed? Mindenkinél van beágyazódási vérzés?
Beágyazódási vérzés után mennyi idővel mutathat a teszt pozitívat?

Kérdések a Gyerekvállalás, nevelés rovatbólKérdések a Terhesség rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!