Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Beágyazódási vérzés, milyen,...

Beágyazódási vérzés, milyen, hogyan, mennyi, stb?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Azoktól kérdeznék elsősorban akiknél volt beágyazódási vérzés! Mikor jelentkezett? Hányadik ciklusnapon? Illetve hány nappal a nemvárt előtt? Mennyi ideig tartott? Milyen volt a színe? és rá hány nappal lett pozi a teszt?

Köszi mindenkinek a segítséget!


2011. okt. 29. 13:20
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
27%
A beagyazodas maga kb. 5 napig tart. A barnazas nem kell, hogy tobb napig tartson, akkor mar valami problema lehet. Nekem ugy a 12-13 ik napon volt picike barnazasom ovu utan. Kb. 9-10. napon volt eloszor halvany teszt. Tehat a beagyazodas nem a barnazassal kezdodik.
2011. okt. 29. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
80%

Csak pecsételő barnázás lehet, esetleg minimális kis vér, de élénkpiros nem a beágyazódástól van.Peteérés után kb.:5-8 nappal jelentkezik.Hát akkor a nemvárt előtt kb egy héttel.De ezt persze nem lehet pontosan megmondani, mert mindenkinél mások a ciklusok.Nem mindegy, hogy 28, vagy 35 napos, és mikor volt ezen belül a pé.Nekem első babánál, a nemvárt napján már pozi volt, a másodiknál, nemvárt után egy héttel is csak halvány lett:)

Lehet útban a baba, azért ez a sok kérdés?

2011. okt. 29. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat!

Én most lehet kb. 10., 11. dpo-n! Nem hőmérőztem, csak "éreztem" a pé-t! Nekem kb. 25 naposak a ciklusaim, (nem mindig pontos) így még van kb. 3-4 napom a nemvártig! Tegnap délután és ma volt enyhe barnázásom, tehet a 21. és 22. ciklusnapomon! Ezért fogalmam sincs, h most mensi, vagy beágyazódás? Pár barna folt a betéten, és Wc papíron! Tesztelni még szerintem korai lenne, ugye?

köszi mégegyszer!

2011. okt. 29. 14:30
 4/13 anonim ***** válasza:
91%
Szia nekem egyetlen egy csepp volt, ott kezdtem gyanakodni, hogy lehet hogy baba van a dologban :) és most vagyok 15 hetes :D
2011. okt. 29. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
93%

"Csak pecsételő barnázás lehet, esetleg minimális kis vér, de élénkpiros nem a beágyazódástól van"

Akkor én megcáfollak: 2 reggel olyan erős, élénkpiros vérzésem volt, hogy inkább tampont tettem be, azt hittem, megjött.

Nemvárt előtti 3-4 nappal.

Nemvárt után 3 nappal lett pozitív, addig -.

2011. okt. 29. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
94%

Szia!

nekem akkor tájt volt mikor mensizni kelett volna. Azt is hittem, hogy az lesz. De csak egy ici-pici barna folyás volt csak. Görcsöltem is és ezért csak egy hét mulva teszteltem. Akkor már szinte a kontroltol is erősebb volt a csik. Azért ilyen későn teszteltem, mert elvileg csak lombikkal lehetne babánk.

20 hetes kismami.

2011. okt. 29. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:

sziasztok!

Köszönöm szépen a válaszokat! Gratulálok mindenkinek, főleg Neked utolsó kismami :) Még azt szeretném kérdezni, h meddig tartott a barna folyásod? hány napig?

Többiektől: szerintetek mikor kéne tesztelni? nov. 1 lesz a 25. napom, arra nem várom!

köszi mindenkinek!

2011. okt. 29. 18:46
 8/13 anonim ***** válasza:
87%

Szia!


Nekem peteéréstől volt a 7-8dik napon barna maszatolásom egész nap.Itt már sejtettem ,hogy valaki ténykedik odabent a maradásért!

A nem várt napon is barnáztam.

És nem is jött meg,ja pedig a hőm nem mutatott babát :)

30 hetes kismami :)

2011. okt. 29. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
92%

Szia!

Tegnap 18:36-os vagyok. Egyszer volt csak a tisztaságimon egy kis barna folt. Én mensi előtt soha nem barnáztam. De a sok kezelés, meg sok izgulás a lombik miatt nem gondoltam, hogy terhes lehetek. Annyi tünetem volt a 3 év alatt, hogy pont ezt nem vettem komolyan.

2011. okt. 30. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
65%

Kedves Kérdező?

Mi lett ebből az esetből? :)

2014. júl. 29. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!