Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » A kombinált teszt még ingyenes?

A kombinált teszt még ingyenes?

Figyelt kérdés

Tavaly nyáron szültem az első kislányomat, akkor még volt ingyenes kombinált teszt. Vérvétel és még aznap a 12.heti UH. Most megint babát várok, voltam az első UH-n, ott adtak időpontot a következőre (13 hét + 1 naposan), de a vérvételről nem volt szó.

Védőnőnél még nem voltam.


2011. okt. 30. 14:51
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Én is akkor szültem a fiam, de én 12000 Ft-ot fizettem.
2011. okt. 30. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Nekem ingyenes volt.
2011. okt. 30. 17:27
 3/12 anonim ***** válasza:
A zalaegerszegi kórházban csak a toxoplazma-vizsgálatért kell fizetni, a többi ingyenes.
2011. okt. 30. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm, ez mostanában volt Neked?
2011. okt. 30. 20:36
 5/12 anonim ***** válasza:
19.44 vagyok. 17 hetes terhes vagyok, úgyhogy elég naprakész az infó. :)
2011. okt. 30. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Nekem azt mondták hogy 7ezer Ft, és a Sejtbankhoz küldik a vért.
2011. okt. 30. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Salgótarjánban 7000.- ,és még aznap megvan a véreredmény. Pénteken voltam.
2011. okt. 31. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Kedves utolsó, én is salgótarjáni vagyok. Ezek szerint nem ingyenes nálunk. Vérvétel és utána UH is van? Vagy hogy működik? Mert UH-ra megvan az időpontom, de az betöltött 13 hetesen lesz csak.

2011. okt. 31. 18:13
 9/12 anonim ***** válasza:

A salgótarjáni vagyok. Én a 12 hetesnek megadott időpontban voltam, mondtam hogy kombináltat is szeretnék csináltatni, amikor beszedte a papírt. Akkor átküldött a pénztárba befizetni, és a számlával kellett jelentkezni náluk. Akkor csinált UH-t, aztán leküldött a 2. ra laborba. Én ragaszkodtam hozzá, hogy megvárjam a véreredményt, mert nem akartam a négynaposra hagyni, de Drevenkánénak villámokat szórt a szeme, amikor délután 2kor pénteken visszaállítottam a lelettel, hogy elemezze ki. Nem bánom, az én gyerekem, az én felelősségem. Az egészhez hozzátartozik, hogy sajnos nem lett jó az UH eredményem.

Sok sikert, és boldog babavárást! Zsu

Ja és amit a védőnőnél kitöltöttünk papírt a kombinálthoz, azt nemes egyszerűséggel széttépte, hogy már nem aktuális...

2011. nov. 1. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:

Jól tetted, hogy megcsináltattad. A vérvételi eredményed jó lett, illetve az UH-val közösen nézve minden rendben?

Nekem a kislánnyal az UH jó lett, a vérvételi eredmény az nem, így Pestre mentem genetikára. Ott megnyugtattak és egészséges kislányunk született.

Holnap megyek a védőnőhöz a kiskönyvért, rákérdezek hogy akkor mi van ha nekem 13+1-re van UH időpontom?

Köszönöm az infot.

Boldog babavárást!!! :)

2011. nov. 2. 13:18
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!