Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ha farfekvéses a babam akkor...

Ha farfekvéses a babam akkor hogy hogy lent erzem mindig h csuklik?

Figyelt kérdés
Ott erzem azt az utemes szívdobogas szeru mozgast ami akar 15-20 percig is tart neha.kozben oda -oda rug egyet.En azt hittem inkabb ott lehet erezni ahol a fejecskeje van.31+5 kismama
2011. nov. 4. 12:04
 1/4 anonim ***** válasza:

A gyerek nem a fejében csuklik, inkább a mellkasában - de figyeld meg magadon is (nekünk sem a fejünk ugrál).

Amúgy nekem a 35. hétig volt faros a lányom, mégis lent éreztem a csuklását. Aztán befordult és akkor is lent éreztem. :)

Szóval ebből nem lehet tudni, miként fekszik pontosan, hiszen olyan göcsörtökben tudnak feküdni, hogy az hihetetlen!

2011. nov. 4. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
én is lent éreztem a faros fiam csuklását végig. A párom szerint azért, mert csuklásonként rug egyet:)
2011. nov. 4. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
En is arra gondoltam h biztos minden egyes csuklasnal rug egyet.KOszonom a valaszokat es boldog babavárást
2011. nov. 4. 12:23
 4/4 anonim ***** válasza:

Nekem fejvégű a kislányom és én is lent érzem sokszor még a fenekem is lüktet annyira csuklik.

37hkm

2011. nov. 4. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!