Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Szült valaki Dr. Barna Péterné...

Szült valaki Dr. Barna Péternél a Szent Imrében (magánrendelésben)?

Figyelt kérdés

A vizsgálat folyamán felmerülő költségekre és a szülés árára vagyok kíváncsi...

Milyen költségek vannak a kötelező UH és vizsgálaton kívül? Menniybe kerül nála a szülés? Előre meghatározza az összeget? Amennyiben hozzá járok a terhességem alatt, automatikusan ő lesz a szülőorvosom, vagy így is fel kell kérni? Tényleg igaz, h a 12.hétig semmilyen vizsgálatot nem csinálnak? nem furcsa ez? Én az elsőt sztk-s dokinál szültem, a 8.héten már több vévételen túlestem, védőnővel találkoztam, stb.


2011. nov. 4. 20:31
 1/2 anonim ***** válasza:

Én a Szent Imrében szültem, tasi Róbertnél. nagyon elégedett voltam vele. Egy kórház, nagyjából ugyanazok a szokások, ezért gondoltam leírom nálunk hogy volt. 10 e ft egy magánrendelés, ez kb. havonta egyszer van. ezen kívül semmilyen plusz ktg. nincs. Ő csinálja az összes uh-t, ez is benne van az árban. Minden alkalommal megvizsgál, és uh-t is csinál.

A szülésért 80-at adtam.


És nálunk is úgy van, hogy a 12. hétig nem csinál semmit, védőnőhöz sem kell menni. 8 hetesen mentem el előszőr, akkor megállapította aterheeséget, azt mondta, ha minden ok. akkor 12 hetesen menjek legközelebb.

Csinált uh-t, dobogott a pici szív, ennél többet úgysem tud tenni.

A védőnőhöz meg mehetsz még elégszer.

Így is volt.

Akkor adott vérvételre beutalót, küldött a védőnőhöz, háziorvoshoz, stb.


Szerintem ez tök jó dolog, a 12. hétig történhet bármi, teljesen felesleges rohanni, én örültem, hogy addig sem kell vérvételre, védőnőhöz menni.

Lehet, lelkileg rosszul esik, de az első 12 hetet túl kell élni. Persze a ha gond van, akkor mehettem volna.

2011. nov. 6. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszodat!
2011. nov. 9. 13:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!