Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ha nagyon sokszor es erosen...

Ha nagyon sokszor es erosen (muszaj mert maskulonben nem kapok levegot) fujom az orrom az arthat a babanak? Vagy nyílhatok tole?

Figyelt kérdés
Mar kiprobaltam mindent,gozolest,orrspreyt...nem segít semmi 5 napja beteg vagyok.Lazam nincs.Csak mikor fujom az orrom a mano mindig kinyomja magat utana,feszíti magat.31+5 kismama
2011. nov. 4. 22:57
 1/2 anonim ***** válasza:

Szerintem nem. én allergiás voltam, volt,mikor 2 másodpercenként trüsszögtem, orrot fújtam stb. nem történt semmi. lehet,hogy az orrfújás hangossága felébreszti :)

nem lesz semmi.

2011. nov. 5. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Én 37 hetesen fáztam meg, egész nap fújtam az orrom, minden bajom volt, ja és erősen köhögtem is. 40+2 naposan mentem vizsgálatra, még tök zárt voltam...úgyhogy ettől nem fogsz nyílni.
2011. nov. 5. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!