Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » A 10. héten vagyok túl, eddig...

A 10. héten vagyok túl, eddig semmi bajom sem volt, de ma hirtelen elkezdett fájni a fejem és hányingerem van egész nap, a hasam is jobban érzem. Mi lehet az oka, hogy csak most jönnek elő ilyen problémák?

Figyelt kérdés
2009. máj. 7. 12:48
 1/6 anonim ***** válasza:
A hormonok.Igyál borsmenta teát, az segít a hányingeren.
2009. máj. 7. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nekem a Magne B6-tól múlt el.
2009. máj. 7. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Nekem is csak a 8-10 hét táján kezdődtek a terhességi rosszullétek és egészen a 18. hétig intezív volt!!De az is lehet, hogy csak a front miatt vagy rosszul, tegnap este én is pocsékul voltam!!!
2009. máj. 7. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Nálam is a 6. hét körül kezdődtek ezek a rosszullétek és a 16-17. hétig meg is maradtak. Hiába voltam már a 2. trimeszterben.

Az elején én sem tapasztaltam semmit, azon kívül, hogy már kb. 3 hetesen nagyot nőtt a mellem:-)

2009. máj. 7. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Az is lehet csak a fejfájástól van hányingered nem? Ha elmúlik a fejfájás, lehet a hányinger is. Ha nem, akkor sajnos lehet nálad most kezdődnek a rosszullétek.Kitartás!


18 hetes kismama:)

2009. máj. 7. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Hányinger ellen próbáld meg a hideg gyömbér üdítőt.Nekem nagyon bevált,pedig nem szerettem eddig.
2009. máj. 7. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!