Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 5 hetes vagyok. Ha nagyvécézni...

5 hetes vagyok. Ha nagyvécézni megyek és nyomni kell (bocsi a kifejezésért) ugye nem tudom "kinyomni" a babát? (Már 2 babát elvesztettem, azért aggódom ennyire. )

Figyelt kérdés
2009. máj. 7. 13:00
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem fogod kinyomni de erőlködni nem szabad!!! Az árthat.
2009. máj. 7. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Vegyél Laevolak szirupot székletlazító,homeos.Terhesen is lehet bevenni belöle.Nekem a 6 hónapos babámat hozta rendbe 2 nap alatt.Azóta sincsen semmi gondd a székletével.Növérem 4 éves lányának is az segített.

A wc n ne nagyon erölködj.

2009. máj. 7. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Szia! Azért ez nem megy ilyen könnyen, de figyelj arra, hogy nem legyen székrekedésed, mert az erőlködés nem tesz jót az izmoknak!Aktívia, müzli, szilvalekvár, rostos üdítő és sok gyümölcs jót tesznek!!!
2009. máj. 7. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat.
2009. máj. 7. 14:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!