Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Szemeremajkak megduzzadasa...

Szemeremajkak megduzzadasa terhesseg alatt?

Figyelt kérdés
Egy ideje ereztem hogy megvan jobban duzzadva lent, nem vettem eszre semmit,most nezem es nagyon megijedtem.Belul sotetpiros szine lett es a vererek megvannak duzzadva eleg nagyon a jobb szemeremajkamnal. Mi lehet ez?
2011. nov. 6. 19:04
 1/7 anonim ***** válasza:

Normális, másnak is van ilyen, ne aggódj, ha megszültél, majd elmúlik.

Nem kell nézegetni. :o)

2011. nov. 6. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

nyugi ez terhesség alatt teljesen normális!

szinte mindenkinek megduzzad lent, van akinek (pl nekem) az egész nemi szerv és környéke+combhajlatok erősen pigmentált lesz(bebarnult)van akinek kijön a visszér az ajkakon. szoval ettől nem kell megijedni, szülés után visszaáll eredetibe kivül is:)

2011. nov. 6. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Esetleg lehet csokkenteni valamivel? Menjek orvoshoz ? Estere ugy zsibog is. Ez a masodik terhessegem,24 hetes vagyok. Szerencsere az elsonel nem voltak ilyen gondok.
2011. nov. 6. 19:16
 4/7 anonim ***** válasza:
ha zsibbad meg fáj akkor szinte biztos h visszér probléma van. nőgyógyászodhoz menj, ő megmondj ah mi a teendő.
2011. nov. 6. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
ja csökkenteni nem tudod v ilyesmi, a baba ahogy nyomja a ereket, idegeket ezért alakul ki tudtommal a duzzanat-visszér.a terheléstől
2011. nov. 6. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Ezert szulhetek termeszetes uton? Nem lehet belole gond szules allatt?
2011. nov. 6. 20:32
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
szerintem csak extrém durva esetben lehet ez kizáró ok a természetes szülésre. de ha mész orvoshoz vele beszéld meg, ő biztos jobban tudja mint mi, hiába is szeretnénk segiteni:)
2011. nov. 7. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!