Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Hogy viseli a párotok a...

Hogy viseli a párotok a szextelenséget? Nekünk a 12 hétig nem javasolta a doki, hogy együtt legyünk.

Figyelt kérdés
Hülye kérdés, de érdekelne, hogy megdagad-e a heréje a férfinak, ha huzamosabb ideig nem szeretkezik.
2011. nov. 8. 12:12
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Nem dagad meg.

Párom amúgy jól viselte, nem is erősködött, hogy én segítsek valahogy rajta, úgyhogy minden elismerésem az övé. Ő is féltett engem is és a babát is, úgyhogy belátta, hogy most ez van.

Persze azért a kezem eljárt néha, nem akartam hogy nagyon rossz legyen neki. :)

2011. nov. 8. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
73%

Miért nem gondoskodsz róla másképpen.

Attól, hogy a terhesség miatt hüvelyi úton nem szabad, butaság nem örömöt szerezni egymásnak.

2011. nov. 8. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Azt vallja a párom,ha nekem nem lehet jó Ő sem akarja. Nem is enged úgy közel magához
2011. nov. 8. 12:18
 4/11 anonim ***** válasza:

Ezek szerint ő is félt téged.

Hát akkor beszélj vele, és mondd meg neki, hogy ha hiánya van szóljon neked, és megoldjátok másképp. Ha pedig nem igényli, és elviseli most ezt a helyzetet, akkor előtte is le a kalappal. Jó, hogy vannak ilyen pasik, szóval örülj neki, hogy neked is ilyen jutott!

2011. nov. 8. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
sosem volt nagy szexőrült, a hétvégéken kívül ritkán szeretkeztünk, nem az a fajta aki a fara után megy, de felmerül az emberben mi van, ha máshol keresi meg azt amit én nem adok meg neki
2011. nov. 8. 12:26
 6/11 A kérdező kommentje:
bocs: farka után megy
2011. nov. 8. 12:26
 7/11 anonim ***** válasza:
75%
Azért mert téged is orálisan kielégít nem lesz semmi baja a babádnak!
2011. nov. 8. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Sziasztok.

Én 21 hetes vagyok. Az elején sem sokat szexeltünk, de mióta meg így mozog a kisfickó a hasamban, nem tud a férjem, pedig néha-néha nekem is jó lenne.Mikor hozzákezdenénk őrült fickándozásba kezd, és csak nevetünk az egészen. Félt is nagyon minket, az is igaz.

Szegény férjem a multkor álmában annyira szexelt, hogy el ment. Nem mertem kinevetni, igazábol ő sem szégyelte magát, de annyit mondott, hogy serdülő korában fordult elő ilyen. Erröl én is tehetek, tudom.

Sokmindennel jár egy terhesség, szó se rola.

2011. nov. 8. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
A baba elkészítéséhez is ketten kellettetek. Vagy nem? A következményeket is ketten kell viselni. Legalábbis az én férjem így látja, megértette, hogy mit miért meddig nem lehet. olykor már én nyúzom, hogy lehetne valami. Ja, és ő is pocakot növeszt akaratlanul is. :)
2011. nov. 8. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Én úgy tudom, hogy ha eltilt az orvos a szextől, akkor egyéb módon sem lehet csinálni, legalábbis a párod nem csinálhatja neked, mert méhösszehúzódásokat válthat ki.

Mi sem csináltuk az első trimeszterben, mert volt már egy vetélésem, és nagyon féltünk.

Nem volt semmi probléma, a férjem ugyanannyira akarja a babát, mint én, így elfogadta a dolgot, sőt, mire letelt a 12 hét még nekem kellett győzködnöm, hogy most már lehet, nem lesz semmi baj. Előtte nem csináltam neki én sem semmit, szerintünk az ilyesmi nem jó egyoldalúan, mert ennyi erővel egyedül is csinálhatná.

2011. nov. 8. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!