Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 19 hetes terhesen már lehet...

19 hetes terhesen már lehet kívülről érezni a baba mozgását?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Ma reggel olyan érzésem volt, mintha rugdosna a babám, de ez sokkal erősebb volt, mint eddig (eddig olyan hullámszerű volt), ezt már kívülről is lehetett érezni. Ebben a korban ez már lehetséges, vagy még korai?
2011. nov. 8. 12:59
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Én most vagyok 21+4 hetes. Az én babám már 16+4 hetesen már rendesen érezhetően rugott, belül. 19 hetesen meg már az apukáját is fejen rugta. Este mindig hallgatózik apa, így esett a dolog. Nagyon vicces , mert nagyon produkálja magát apának.

Ugyhogy lehet. Ja én fürödni szoktam és 19 hetesen már láttam a hasamon, ahogyan kinyomja valamijét. Mert szoktam elnyulni a kádban.

2011. nov. 8. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Páromnak 23 hetesen tudtam megmutatni a mozgást. Akkor már érezhető volt számomra pár hete (18 hetesen kaptam az első kis rúgást), de el kellett kapni a pillanatot, mert még nem sokszor csinálta és nem volt olyan nagyon erős.

23 hetesen koromra viszont egyre jobban és jobban lehetett érezni őt, nem csak nekem, hanem a párom is érezte a kezével.

A lényeg, hogy nem lehetetlen 19 hetesen érezni őt.

2011. nov. 8. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Én enyhén éreztem ekkor már.
2011. nov. 8. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
74%
Én 17 hetesen éreztem először enyhén a mocorgását, de akkor kívülről még nem lehetett látni. Talán csak azt, hogy hullámzik a pocakom egy picit. Nem emlékszem pontosan mennyi idő múlva lehetett látni kívülről is, de egészen biztosan nem a 19. héten!
2011. nov. 8. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat:) nekem mindig akkor mozog, amikor épp nem arra figyelek, aztán csak kapkodom a fejem:)
2011. nov. 8. 13:09
 6/10 anonim ***** válasza:

szerintem 19 hét körül már lehetett kívülröl is.


16 hetesen éreztem ülve elöször majd ez minden napos lett, és a párom mindig nyafogott hogy nem érzi.


egyik este feküdtem, mikor fogtam a hasamat és éreztem nagyon aktívan. párom éppen játszott a gépen, és mondta hogy mindjárt, ez kb 2 perc volt és persze abba hagyta. de kb pár nap múlva megint volt. de kb 19-20 hetes lehettem.

2011. nov. 8. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Nekem nagyon keveset mozog, néha rúg egyet aztán órákig semmi, legalábbis nem érzem.
2011. nov. 8. 13:12
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Nekem 20 hetesen lehetett először érezni kívülről és nekem van is egy kis felesleg a hasamon, úgyhogy ha vékonyabb alkat vagy, szerintem simán érezhető a 19. héttől.
2011. nov. 8. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Én vékony vagyok, 19 hét 5 naposan érezte először a férjem is.
2011. nov. 8. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
En is 19 het 7 napos vagyok es en is erzem man most hogy rúg de meg kicsiket rúg meg mocorog de meg kivulrol nem lattni lehet majd később
2021. máj. 10. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!