Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 34-35hetesek hogy vagytok?...

34-35hetesek hogy vagytok? Birjátok még? Kész vagytok az indulásra?

Figyelt kérdés
A párotokkal milyen a kapcsolatotok?(mindenhogy értem...:)
2009. máj. 8. 10:26
 1/6 anonim ***** válasza:

Szia!Nem vagyunk kesz meg az indulasra!Se mint bepakolas,se lelkileg!:D Amugy mar egyre nehezebben de meg azert birom.A parommal minden rendben bar mar azt a temat amire gondolsz hanyagoljuk.Vagyis nem minden van.Szoval erted.:)

Ti hogy vagytok?

34 hetes kismami

2009. máj. 8. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Szia,

36 hetes vagyok, de már nagyon nehezen bírom...összepakoltam mindent, a gyerekcuccok is készen állnak...az én idegeim is kész vannak:( Szerencsére a párom jól tűri a nyűgösségemet, de a szex nálunk is hiánycikk...

Már nagyon szeretnék túl lenni az egészen:)

2009. máj. 8. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

szia,én 35hetes vagyok.Mindent bírok ami fizikai jellegű,de lelkileg kicsit ingoványos a talaj.Szeretem az embereket kiosztani,párommal meg 1hónapja vége,így egyedül vagyok.Minden megvan nagyjából,már csak a pancsis dolgok hiányoznak.Jövőhéttől kezdek NST-re járkálni,azt már nagyon várom :) És lassan itt a babó,pont 1 hónap múlvára vagyok kiírva :):)

Nállatok mi a helyzet? Boldog babavárást mindenkinek!

2009. máj. 8. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Sziasztok!


Én ma vagyok 34+2! Én is már nehezebben bírom, bár igen érdekes utóbbi pár napban a kislányom napközben nemigen aktív inkább estefelé kezd mozgolódni és éjszaka úgy tűnik kezd ő is inkább pihenni


Nekem még nem áll készen a kórházi cuccom, meg még a babaruhák a vasalásra várnak, de jövőhéten megcsinálom!

2009. máj. 8. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

szia!

velem minden ok,birom meg a pocis idöszakot,bär mär nagyon szeretnem lätni a picikemet...ferjemmel is jol megvagyunk,engem elkerült a hisztis meg hangulatvältozäsos dolog."olyan" teren is minden ok,märmint ha nem van kedvünk-pärom sokat dolgozik,mindig älmos.de azert 1heten min.1szer együtt vagyunk.babänak mär mindene megvan,mär csak pelenkät kene venni.nekem is össze van rakva a korhäzi täskäm,de azert meg vagy 3hetig maradjon bennt a drägäm... :) 34+5 hetes

2009. máj. 8. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Sziasztok! Én mostanába kezdem nehezen viselni,sokat fáj a gyomrom és a hátam.Néha nehéz még menni is de vannak olyan napok mikor tele vagyok energiával.Egy-két hete elért az érzékenység;coca-cola reklámot húszadszorra is végig tudnám sirni.Szex inkább már csak álmomba(várom hogy 6hetes legyen a baba)!34+6hetes
2009. máj. 8. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!