Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mást is folyton elhajt a...

Mást is folyton elhajt a háziorvos azért mert terhes, és nem ad semmit a betegségre, vagy a nőgyógyászhoz küldi?

Figyelt kérdés

Vagy csak nekem van ilyen pocsék háziorvosom?

Akármi vel megyek (sajnos én terhességeim alatt elég beteges vagyok, nem tudni mi az oka, de ha terhes vagyok mindig 100 bajom lesz).

Hümmög, kinyitogatja a gyógyszeres könyvét, aztán vagy javasolja hogy menjek a nőgyógyászhoz vagy elküld hogy nem ad semmit majd rendbe jövök.


Most azért jutott eszembe a kérdés, mert 3 napja reggeltől estig megállás nélkül köhögök, valamennyire szakad is fel -ma már el kell mennem orvoshoz vele mert a köhögéstől fájdul meg már mindenem - szinte izomlázam van.


Tudom,hoyg nem fog adni semmit....de akkor mit tehetek?

Küldjem el a csudába?

Vagy ha terhes vagyok akkor legyek csak beteg amíg meg nem tud gyógyulni a szervezetem magától?


Arról már nem is beszélek,hogy nem akar adni EKG beutalót, mert szerinte az felesleges - a védőnőm meg már másodszor kéri tőlem....


2011. nov. 9. 10:40
 1/5 anonim ***** válasza:

A gyógyszereknél nem tudni okoz e valamit, ezért küldd el. Tipp nekem be szokott válni: pirits egy kis cukrot kb 3 ek, amikor aranybarna öntsd fel vízzel és tegyél bele 1 vöröshagyma külső száraz lemosott héját. Ezt főzd 3-5 percig, majd leszűrve melegen idd. Nincs hagyma íze( én utálom a hagymát) visszont köptet és csillapítja a köhögést, növeli az immunrendszered és természetes antibiotikum, terhesség alatt iható. A másik Lándzsás Utifű, vagy szárított és azt leforrázva iszod vagy szirup.

Mielőbbi gyógyulást.

2011. nov. 9. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Inkább konzultálj a nőgyógyászoddal,hogy Ő milyen gyógyszert javasolna a köhögésre és úgy menj a házidokihoz,hogy ezt vagy azt írja fel! Azt meg,hogy nem ad EKG beutalót??!!!

Ilyet még nem hallottam! Mond meg neki kerek perec,hogy ezt tőled követelik!!

Ha nagyon bunkózik, vált orvost!

Minden jót!

2011. nov. 9. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Engem nemrég szidott le a nőgyógyászom. Egy heti köhögés és házi kúrálás után elmentem a háziorvoshoz, aki vizsgálat nélkül csak annyit mondott nem adhat semmit. A gyógyszertárban mondta a gyógyszerész, hogy ez azért nem így van, mert komolyabb következménye is lehet. Nagyon sok kismama szed gyógyszert. Én Stodal szirupot vettem, használt szerencsére.

Utána mentem a nődokimhoz,aki leszidott,hogy ilyenkor hívjam fel, mert vannak olyan gyógyszerek,amit igenis szedhetek, csak a háziorvosnak kényelmesebb volt nem foglalkozni velem.

Sőt felfázás gyanús is voltam, arra is azt mondta,hogy akkor antibiotikummal kell kezelni, nem mindenféle gyógynövénnyel, mert nagyobb baj is lehet!

2011. nov. 9. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
jah, és bártan fordulhatsz gyógyszerészhez is,hogy mit ajánl köhögésre vény nélkül! A lándzsás útifű nem ajánlott várandósan. A stodal szirupot viszont szedheted mert az homeopátiás és jó köhögéscsillapító!
2011. nov. 9. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat!
2011. nov. 9. 11:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!