Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Szült valaki mostanában Vácon?

Szült valaki mostanában Vácon?

Figyelt kérdés
2011. nov. 9. 13:06
 1/4 anonim ***** válasza:

1 év az már sok?

Szívesen válaszolok, ha tudok. Egy év alatt csak nem változott meg minden nagyon!

2011. nov. 9. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Én kb 1hónap múlva fogok.34 hetes vagyok most.

10éve szültem ott utoljára.A babát még mindég csak üvegen keresztül láthatják?Babának elég ha pelust és popsi törlőt viszek??Mert azt már halottam,hogy nem adnak eleget.

2011. nov. 9. 13:35
 3/4 anonim ***** válasza:

Igen, csak üvegen keresztül láthatják a rokonok a babát.

Igen, csak popsitörlő és pelus kell. Egy-két pelust adtak a babának születése után, amíg anyuka "lábadozik", de utána kérték, hogy használjuk a sajátot.

Kis ruhát adtak a babának. Köldökre alkoholt és hintőport adnak, popsikrémet pedig nem használnak ott(így ha akarsz vihetsz be azt is, bár ők eleve nem kenegetik semmivel sem a baba popsiját).

2011. nov. 9. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszi szépen!
2011. nov. 9. 14:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!