Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ezek az adatok jók szerintetek...

Ezek az adatok jók szerintetek? Volt valakinek hasonló? Csak a cysta miatt félek egy kicsit!

Figyelt kérdés

A corpus nagysága: 39mm

Az endometrium vastagsága: 19mm, benne egy 14 mm-es petezsák látható.

A jobb ovarium:38×21mm

A bal ovarium:62×45mm, benne 43×36mm-es simplex cista látható...erre vagyok kiváncsi! Félek a ciszta miatt mert 1 hete még csak 3 cm-es volt!Terhességnél ez felszívódik?

5 hetes 2 napos terhesség


2011. nov. 11. 15:30
 1/3 anonim ***** válasza:
Nekem a lépemen van ciszta, ami nem is kicsi, 11 cm-es. Nekem azt mondták, hogy a terhesség, kedvezően hat a cisztákra, mert olyan hormonok termelődnek, amelyek segítenek a felszívódásban illetve a növekedés megállításában. A nőgyógyász nem mondott rá semmit?
2011. nov. 11. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Hááát...annyit mondott elvileg felszívódik egy idő után!de nem nagy egy kicsit a bal petefészkem?
2011. nov. 11. 15:49
 3/3 anonim ***** válasza:
Én csak a cisztához tudok hozzászólni. Nekem 4,5 cm-es volt 6,5 hetesen. Aztán 12 hetesen 3 cm-es volt. Most a 20 heti ultrahangon nem is beszéltek róla, tehát lehet ott sincs már. Szerintem a cisztától nem kell félni. Fel fog szívódni.
2011. nov. 12. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!