Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Hogyan tisztitanatok a szonyeg...

Hogyan tisztitanatok a szonyegpadlot a babatok erkezese elott ha, kitisztitanatok?

Figyelt kérdés

Bocsi a kerdeseert de alberletben lakunk s a baboka ide erkezik.

Elottunk egy csalad lakott pici babaval ugyancsak de nem tudom h mennyire veszelyes a baba egrszsegere a szonyegpadlo , nem uj.

Ki kellene tisztitani szonyegtisztito geppel v cdak porszivozzam ki?


2011. nov. 12. 06:04
 1/9 anonim ***** válasza:
45%

Szia

Én szőnyegtisztítóval ki tisztítanám!Még pedig a por miatt, meg atkák miatt.Az első időben nagyon fontos a higénia, az első hónapban még az utcára se viheted ki, és mindent nedvesen kell takarítani.Legalább is, én így csináltam.

2011. nov. 12. 06:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Koszi, geppel v kezi erovel tistitsam ki?
2011. nov. 12. 06:17
 3/9 anonim ***** válasza:
Én csak kiporszívóznám,vagy esetleg géppel kitisztítanám (ha nagy).De az azért nem igaz,hogy egy hónapig az utcára sem viheted:) Akinek nagyobb gyereke van,annak pláne ki kell mozdulni a kicsivel az elejétől.Akkor lesz érdekesebb a padlószőnyeg,hogy ha már lent lesz és kúszik,forog,mászik.
2011. nov. 12. 06:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Ugyanezt akartam írni,amit a második.

2 hetes babát már tologathatod kint,ha akarod.

A szőnyeggel meg még egy darabig nem kerül kapcsolatba. Elég,ha kiporszívózod!

2011. nov. 12. 06:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Ha van kárpittisztítós porszívód,akkor azzal.Olyanra gondolok,amibe beleadagolod a tisztítószeres vizet,a fejjel ami meg van hozzá a szőnyegre adagolod a fertőtlenítős vizet,aztán felszívod.Én így csináltam.Mondjuk én egy lágy kefével kézzel átdörzsöltem a szőnyeget flóraszeptes meleg vízzel,meg vanish tisztítóval,aztán kiszívtam a takarítógéppel a szőnyegből.Aztán hagytam szellőzni és a meleg szobába hamar meg is száradt,friss lett.
2011. nov. 12. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Én viszont mindenképpen bérelnék vagy kérnék kölcsön egy gőztisztítót és alapos porszívózás után átmennék rajta gőzzel is.
2011. nov. 12. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Én is bérelnék egy szőnyegtisztitót inkább. Nekem nagyon fontos, hogy a babám tiszta környezetbe érkezzen.
2011. nov. 12. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Én szerintem ha nem koszos csak poros akkor elég egy alapos porszívózás és 1 hetesen már szoktani kell a levegőhőz kiságyba van a baba beöltöztetve és ablakot kinyitni 15 percre és 2 hetesen már ki lehet vinni ha nem szoktatod a levegőhöz és kiviszed pláne most akkor megfázik 3. babát várom:))
2011. nov. 12. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Halasan koszonom a valaszokat
2011. nov. 13. 13:29

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!