Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Holnap leszek 7 hetes terhes!...

Holnap leszek 7 hetes terhes! Szükségem van ezekre?

Figyelt kérdés
Gyógyszer abba hagyása után egyből teherbe estem.3 évig szedtem (Belara).21 éves vagyok, és makk egészséges ahogy a párom is!a családban semmilyen rendellenesség nem volt.Szerintetek szükségem van a különböző "kor"-ok kivizsgálására? mert az orvosom szerint 9 hetesen kell bejelentkezni a vizsgálatra!előre is köszi a válaszokat!
2011. nov. 19. 17:17
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
Meg kell csináltatni, de ez azért hülyeség, hogy több fiatal kismama szül beteg babát...jó hogy nem már a 35 éves kor lesz az ajánlott a szülésre...mit ki nem találtok még?
2011. nov. 21. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:

"kiknél nagyobb a kockázat" c. részt elolvasnád, kedves utolsó? Gondolod, hogy ilyeneket az ujjamból szopok?

[link]

2011. nov. 21. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
Haha :) amit hosszú mondatokon keresztül ecsetel, azt a végén egy szép kerek mondattal agyon is b@s.z@. Tényleg nincs benne ellentmondás, biztos megbízható a forrás!!
2011. nov. 23. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
Igazad van, Rajtad kívül mindenki hülye.
2011. nov. 23. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 A kérdező kommentje:
Kedves válaszoló!!!szeretném veled tudatni, hogy ezeket a vizsgálatokat nem a fiatal vagyis a 20-25 éves kismamiknak találták ki, hanem AZ FÖLÖTTINEK!!!!és igen sajnos ebben az estben mindenki másnak igaza van csak neked nem!!tudod azért szül a mostani fiatal generáció sok beteg babát!-mert mikor mi születtünk vagy anya hasában voltunk akkor volt a csernobili katasztrófa, és sajnos ez a mostani babákon látszik!!!ha ezt sem hiszed járj utána!! nagyon neves egyetemre járok és Mo legokosabb emberei taníthatnak,köztük aki elsőnek észrevette, hogy valami gáz van akkor csernobilban.és még annyit hogy ezek a vizsgálatokra a legtöbb kismama az már rég betöltötte a 30 at!!!!
2011. nov. 24. 11:38
 16/18 A kérdező kommentje:
A többi kedves válaszólonak köszönöm a válaszokat!és az lenne a kérdésem, hogy nekem azt mondták h ezt a vizsgálatot csak 9 hetesen végzik el!!miért olyan korán???hisz a 12 hétig elmehet a baba!most nem az bántana h kidobtam 30 ezret, csak miért nem a 11, 12 héten!?
2011. nov. 24. 11:40
 17/18 anonim ***** válasza:

Nov. 19. 17:54-es vagyok.

A kombinált tesztre gondolsz 9 hetesen? Ezt ki mondta? A dokid? Az Istenhegyi úton direkt felhívták a figyelmem, hogy 9-10 hetesen menjek el egy UH-ra, nézessek ülőmagasságot, azt diktáljam be nekik és ez alapján adnak időpontot a kombi tesztre. A Bátorfi doki vizsgált és olyan jól kaptam időpontot, hogy az UH alapján 11+6 napos voltam a vizsgálatkor.

Na, szóval ezt a tesztet a 11.-14. hét között csinálják, de a legjobb 12 hetesen.

2011. nov. 24. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 A kérdező kommentje:
Én csak a szűrésre gondoltam ahol leveszik a vért megvizsgálják és megmondják hogy jó-e vagy sem.de felhívtam Győrben a klinikát és megkérdeztem!8+5naposan fogják levenni a vért!ami 10.000 ft lesz!és utánna lesz 2 külön vizsgálat!de az csak akkor van színtén ha kérjük!:) köszönöm a segítséget!és a válaszokat!:)
2011. nov. 24. 15:41
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!