Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Utrot szedek, mert már volt...

Utrot szedek, mert már volt +tesztem, de aztán mégis megjött pár napon belül. Endoki írta fel megelőzés képpen, progi támogatásként. Lehet szexelni ettől?

Figyelt kérdés
Még csak az 5.hétben járok,múlthéten teszteltem +t.Napi 2x2 utrot használok.Nem barnáztam,nem görcsöltem.Nődokihoz csak 2hét múlva megyek.Szabad ilyen esetben a szex?
2011. nov. 21. 07:28
 1/5 anonim ***** válasza:
A hüvelygolyó használata mellett nem ajánlott. Nekem nem javasolta a dokim.
2011. nov. 21. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszi a választ!Te miért szedted?
2011. nov. 21. 15:38
 3/5 anonim ***** válasza:
Első vagyok, nekem 3x2 kellett, mert volt 2 vetélésem, megelőzés céljából kaptam, szerencsére most minden Ok velünk. Azt gondolom elmondta a dokid, hogy az utro-t a 12 hétig kell használni folyamatosan majd fokozatosan csökkenteni. Szóval kb. 2 hónap no sex :-(
2011. nov. 21. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

http://www.gyakorikerdesek.hu/gyerekvallalas-neveles__teherb..



ez az előzményem.Sajna az endokrinologus nem mondta,én meg elfelejtettem megkérdezni,h szabad-e együtt lenni.Nődokihoz meg csak jövőhét pénteken megyek,még lehet h így is korán.

Igen,mondta,h a 12.hétig ajánlatos szednem,de nem mondta a fokozatos csökkentést.3x1 helyett 2x2re változtatta az adagom.Pedig egy halom pénzt fizettem neki,mégsem volt alapos a tájékoztatása..:(

2011. nov. 22. 08:55
 5/5 A kérdező kommentje:
Felhívtam a dokit és azt mondta,hogy nincs akadálya:)
2011. nov. 24. 14:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!