Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mit vegyek be fejfájásra, ha...

Mit vegyek be fejfájásra, ha a Panadol semmit nem használ és az Algopirinre allergiás vagyok?

Figyelt kérdés
Szombat este óta fáj a fejem, tegnap olyan migrénesen, vettem be Panadolt, vizes ruháztam a fejem, de kb. 10 percig enyhítette, aztán újra fájt!!! Ma megyek orvoshoz, de addig is jó lenne tudni mégis mit használhatnék!? Nekem még a terhességem előtt csak az Algoflex és az Aspirin vette ki, tudom, hogy az Algoflexet nem lehet, de az Aspirinnal mi a helyzet? Mit lehet még használni? Köszönöm előre is a válaszokat!!!
2011. nov. 21. 08:28
 1/8 anonim ***** válasza:

Tudom, hogy nem sokat segítek, mert nem tudom, hogy lehet-e egyáltalán én 2* vettem be, mert nagyon brutál fejfájásom volt az Advil Ultra volt. Esetleg Rubophen?

De tényleg mindenképp doki, ha nem akar enyhülni.

Jobbulást!

2011. nov. 21. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen, felhívtam az orvost, azt mondta csak Paracetamol tartalmút lehet bevenni meg rendben van-e a vérnyomásom, az rendben, azt mondta legfeljebb vegyek be 2-őt belőle!!!
2011. nov. 21. 09:14
 3/8 anonim ***** válasza:

Én algopirynt tudom, sötét szoba, alvás, egy jó hányás, nem segít?

Nekem is nagyon fájt a lányommal. Éjszakákat ültem a friss levegőn.

Fejmasszázs?

Aztán végül bevettem a gyógyszert, de minimálisan segített csak. Nekem is az algoflex forte a jó amúgy, de az terhesen tilos.

Próbáld kibirni, elmúlik. Nagyon együtt érzek!!!!!

2011. nov. 21. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm kedves utolsó!!! Maszírozgattam, a párom is, vizes ruháztam, kint voltam a levegőn, de max csak enyhült, de majd csak kibírom, a babámért mindent!!! :)
2011. nov. 21. 09:39
 5/8 anonim ***** válasza:
Szia.Sajnos megtudlak érteni mert én is migrénes fejfájós vagyok.Nekem csak a Quarelin használ de nem szabad terhesség alatt.Tegnap nagyon rosszul voltam egész nap feküdtem meg hánytam felváltva és kaptam egy tippet.Úgy döntöttem kipróbálom.A gyógyszertárban lehet venni kínai olajat,vizes zsebkendőre kell csepegtetni nagyon büdös :) de kellőképpen lezsibbasztott.Ma már nincs migrénem csak egy kicsit fáj a fejem de ezt már ellehet viselni.Remélem tudtam segíteni,habár mindenkinek más válik be.
2011. nov. 21. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen, kipróbálom!!! :)
2011. nov. 21. 10:38
 7/8 anonim ***** válasza:
Nekem egyetlen dolog segít , egy pohár cickafark tea, 15 perc alatt teljesen elmúlasztja a fejfájást. Terhesen is lehet inni. 24.heteske
2011. nov. 21. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm!!!
2011. nov. 21. 11:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!