Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Anyukám nővére, hogy dolgozhat...

Anyukám nővére, hogy dolgozhatot boltba, terhesen keresztanyummal a hasában?

Figyelt kérdés
2011. nov. 21. 21:09
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
100%
Kifejtenéd bővebben?
2011. nov. 21. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 A kérdező kommentje:
Anyukám nővérének másabb volt terhessége,mint a 2 lányának régen.Anyukám nővére,mikor keresztanyámat várta dolgozni járt terhesen asszem szülésig,élelmiszer és vegyiáru eladóként.
2011. nov. 21. 21:18
 3/26 anonim ***** válasza:
98%

Azért mert vki állapotos még nem kell táppénzre mennie.

Ha a főnöke tudta, hogy várandós betette pl kasszára, nem kellett emelgetnie, akkor miért ne dolgozhatott volna boltban. Amúgy kényelmes irodistát is tehetnek kb első perctől tp-re mert elmehet a baba bevérzés stb, és egy boltos "rakodó" is vígan ellehet 40hétig a munkában.


Volt vmi gond a terhességgel? vagy ezt honnan gyűjtötted?

2011. nov. 21. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
100%

Első vagyok.

Nyilván nem kellett megszakadnia ha dolgozott végig.

2011. nov. 21. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
94%
Miért ne dolgozhatott volna? Ha bírta? Irodista vagyok, de a dokim első perctől folyamatosan ki akar írni, mondtam, hogy majd szólok, ha úgy érzem. Nem fizikai terhelésnek vagyok kitéve, inkább stresszesnek mondanám a munkakörömet.
2011. nov. 21. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
Én aug 20.-án születtem anyukám 19.- én még dolgozott.
2011. nov. 21. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
78%
Én se értem mi ebben a furcsa. Én a szülés előtt egy héttel még dolgoztam, nem is ülőmunkát. Jó kondiban voltam, semmi bajom nem volt, akkor minek növesszem még tovább a hátsóm otthon? Nem értem azokat a nőket akik alig hogy megtudják hogy terhesek azonnal eldobnak a kezükből mindent és végigfekszik a 9 hónapot. Egy egészséges terhességnél erre semmi szükség.
2011. nov. 21. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
100%

Én szerettem volna tovább dolgozni. Csak sajnos, a főnököm, miután írásban bejelentettem a terhességet, mintha megbolondult volna (pedig pasi, bár lehet hogy a kedves kolleginák rágták a fülét), egyből betett egy 7*24 órás szolgálatba, aztán elküldött valami cianidokat leellenőrizni. Hiába kértem előbb szépen majd kevésbé szépen, hogy küldje ilyen helyekre a férfi kollegákat vagy a nem terhes kolleginákat, hallani sem akart róla, azt mondta, a terhesség nem betegség és kötelességem a munkahelyemen teljesíteni. (környezetvédelmi szakfelügyelő vagyok)

2 héten belül kiírtak.

17+2 hkm

2011. nov. 22. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
100%
Ezt a buta kérdést már régebben is feltetted, mert emlékszem rá. Nem értem mért nem jut el az agyadig, hogy minden terhesség más. Van aki végig dolgozhat, van aki nem egyéb okok miatt. Van akinél vannak terhestünetek, van akinél nincsenek, szóval minen terhesség más. Nem megbántani akarlak, de ne kérdezgess butaságokat, főleg ha már egyszer megkaptad a választ rá.
2011. nov. 22. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
100%

Anyukám nővére,mikor keresztanyámat várta???????????

Tehet az unokatesód a keresztanyád? jól értem? nekem már itt furi egy kicsit???? Olyan, mint egy találós kérdés!

2011. nov. 22. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!