Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 21 hetes vagyok kell mennem...

21 hetes vagyok kell mennem most valamilyen vizsgálatra? Legutóbb 18 hetesen voltam UH-N akkor azt mondta az orvos találkozunk 1 hónap múlva. Még nincs saját orvosunk.

Figyelt kérdés
2009. máj. 11. 19:37
 1/7 anonim ***** válasza:

Akkor még egész jól jártál:) Nekem sincs fogadott dokim és a 20 hetes uh után legközelebb majd 28 hetesen kell menni,...pedig az milyen messze van már..

Előző lakóhelyemen 24 hetesen csinálták a cukorterhelést, arra a doki adottbeutalót.

A mostani lakóhelyemen 16-17 hetesen volt a cukorterhelés.

Így nincsen semmi vizsgálat ott abban az időszakban amit írsz.

Nekem 28 hetesen kell UH ra menni illetve vérvételre is majd.

21 hetes

2009. máj. 11. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

az szép ..azért a dokik kicsit jobban figyelhetnének ránk...

szerintem ...és te mész előbb vagy megvárod ? szerintem én fogadok egy dokit ..

2009. máj. 11. 20:12
 3/7 A kérdező kommentje:

hányszor kell cukor vizsgálatra menni?

egyszer már volta.16-17- hetesen.

2009. máj. 11. 20:14
 4/7 anonim ***** válasza:

23 hetes kor betöltése után kell menni ultrahangra, a cukorterhelést 24-28 hét között csinálják.

Nálunk így van.

Orvoshoz 4 hetente kell menni vizsgálatra.


Boldog babavárást!

25 hetes kismama

2009. máj. 11. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Szia,

Csatlakozom az előttem lévő kismamához.Nekem fogadott orvosom van és Ő ugyan így rendelt vissza.

Gondtalan babavárást!

23 hetes km

2009. máj. 11. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Az első vagyok. Én nem fogadok orvost, nincs rá pénzünk jelenleg minden úgy összejött, hogy havi 5-7000 ft tuti nem fér bele...
2009. máj. 12. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

köszönöm a válaszokat..

mindenkinek..

2009. máj. 12. 09:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!