Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kora terhes vagyok és émelygős...

Kora terhes vagyok és émelygős, savas, fejfájós nagyon, ti mit szedtetek rá?

Figyelt kérdés
2011. nov. 23. 07:19
 1/7 anonim ***** válasza:
Én a terhességem elején bármilyen rosszul is voltam semmilyen gyógyszert nem szedtem be. Bár mondjuk a savra lehet hogy Rennie-t bevehetsz. De én pl a fejfájásra most vettem be először egy panadolt a 20. héten de elárulom, hogy sz@rt se ért. Jobbulást. Hány hetes vagy?
2011. nov. 23. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
orvossal irathatsz savlekötőt, a többit el kellene viselned, és nem kéne gyógyszereket bekapkodni. Nem jó a babának.
2011. nov. 23. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Semmit nem szedtem rá. Émelygésre: próbáltam többször enni keveset, meg hideg vizet ittam. Savasságra: kekszet vagy sajtos tallért vagy meggyet ettem, és kerültem az olyan ételeket amik savat csinálnak. Ha fájt a fejem akkor pedig kimentem a friss levegőre sétálni és jobb lett.
2011. nov. 23. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

A fejfájás volt nekem is a legrosszabb. Borogattam a fejem. Volt hogy egy egész vasárnap délelőttöt átfeküdtem a borogatással, mozdulni sem tudtam a fejfájástól.

Émelygésre nekem bevált a tonik, de ugye a kinin miatt azt keveset ittam, jó volt még a citromleves víz, gyümölcslevek, narancs. De legjobb a tonik volt, akárhogyis.

Savasságra kekszet eszegettem.

De olyan jó, hogy már elmúlt...

2011. nov. 23. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Én mióta tudom hogy Várandós vagyok azóta semmire egy szem gyógyszert sem vettem be !!! Ha fájt valamim inkább le dőltem egy fél órára
2011. nov. 23. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Szia! Én a védőnő tanácsára Rennie-t szedtem, 2*1-et. Fejfájásra nem szedtem semmit, de elvileg paracetamol tartalmú gyógyszereket (Benuron, panadol) lehet szedni. Mindenesetre kérd ki orvosod véleményét is! Jobbulást!
2011. nov. 23. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Én is nagyon savas és fejfájós voltam,aztán az egyik ismerősöm ajánlotta az oxigénnel dúsított vizet,ami ugye lúgos és teljesen lekötötte a savamat,sőt azóta nincs fejfájásom se!!!Beszereztem egy olyan szifont amelyikkel én csinálom magamnak itthon ezt a vizet és olyan energikus vagyok,hogy eszméletlen! 12+3h ikres kismama
2011. nov. 23. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!