Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 10 hetes terhes vagyok. Az...

10 hetes terhes vagyok. Az normális hogy fájnak elől az alsó bordáim?

Figyelt kérdés
2011. nov. 24. 17:55
 1/2 anonim ***** válasza:

Szerintem normális. Nagyon nagy változás megy végbe odabent és bár hiába korai a terhességed, akkor is minden összefügg mindennel, feszülnek, nyúlnak az izmok, az inak, a csontok.

Nekem a bordák között fájt az első trimeszterben, és mikor kérdeztem a dokit, hogy mi ez, akkor azt mondta, hogy az egész test átalakul, ne lepődjek meg semmin, és csak akkor aggódjak, ha valami nagyon fáj. Ha csak kellemetlen, akkor nem baj.

2011. nov. 24. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Nekem is nagyon koran, mar 5-6 hetesen fajt a szemeremcsontom, szemeremtestem. Szerintem is normalis, allitolag a hormonvaltozastol is fajhat sok minden.
2011. nov. 24. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!