Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Hány hetes terhes lehetek?

Hány hetes terhes lehetek?

Figyelt kérdés
Ki szeretném kérni a véleményeteket, hogy hány hetes terhes lehetek? 2011. szeptember 28.- án kezdődött a menstruációm, úgy hogy fogamzásgátlót szedtem. Október 26 és 28 között kellett volna megjönni, de nem jött. (gyógyszert szedtem és mindig pontos volt) Abban a ciklusban utoljára október 14. - én szeretkeztünk utoljára. Vettem egy tesztet és október 29 csináltam meg, ami már erősen 2 csíkos volt. Orvoshoz elmentem november 10.- én és akkor egy 1 cm es petezsákot, szikhólyagot láttak. Köszönöm segítségeteket..
2011. nov. 25. 16:50
 1/9 anonim ***** válasza:
73%
az orvosi papíron rajta kell lenni h kb hány hetes vagy
2011. nov. 25. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
45%
Vannak oldalak ahol van terhességi kalkulátor,ott megadod ezeket a dátumokat és kiszámolja neked.Gratulálok
2011. nov. 25. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Köszi a gratulációt! Papírt még nem kaptam, mert az orvos azt mondta 4 hét múlva menjek vissza és ha minden rendben van akkor csináljuk meg a labor vizsgálatot és a papírokat!
2011. nov. 25. 17:07
 4/9 anonim ***** válasza:
8 hetes és 2 hónapos vagy a legutolsó menstruációd alapján, az orvos is így fogja neked számolni! Gratulálok
2011. nov. 25. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
És ezt ő is nagyon jól tudta, hogy azt mondta, hogy 4 hét múlva menjél vissza, akkor leszel 12 hetes, akkor csinálják a legfontosabb vizsgálatokat. Utolsó voltam. Boldog Babavárást:)
2011. nov. 25. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
8 hetes és 2 napos bocs nem hónapos :D
2011. nov. 25. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

8 hetes terhes vagy, tehát az embriő 6 hetes :)

bocsi, hogy megkérdezem, de ha gyógyszert szedtél feltételezem nem akartatok babát.

megtartod?

(mindenki csak gratulált :S)

én is, ha megtartod.

2011. nov. 25. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Igen! Megtartjuk!:) Meg sem fordult a fejünkben, hogy nem! :) Terveztük a babát csak fél évvel későbbre. Nagyon boldog vagyok, hogy így alakult!
2011. nov. 25. 20:14
 9/9 anonim ***** válasza:

szuper akkor :)

így a legtutibb :)

2011. nov. 25. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!