Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ennyire lusta lenne a babám...

Ennyire lusta lenne a babám vagy csak még bőven elfér?

Figyelt kérdés
most vagyok 24 hetes 18 hetes kora óta érzem a babámat mocorogni. De nem mozog olyan sűrűn van hogy naponta csak egyszer kétszer érzem és ennyi. Azért van mert még van elég helye mocorogni vagy mert nem érzi jól magát?
2011. nov. 26. 13:34
 1/7 anonim ***** válasza:
Nekem egész terhesség alatt alig mozgott a lányom. Viszont az utolsó 2 hétben mindent bepótolt, főleg az utolsó 3 napban... akkor már nem csodáltam, hogy annyira rugdosott. Én sürgősségi császárral szültem, szerencsére egészségesen született meg és nem lett baja.
2011. nov. 26. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Szerintem csak azért nem érzed annyira, mert még pici. Késöbb, ha majd súlyra is növekszik, jobban fogod érezni a rugdosásait.

Én 36 hétre szültem, az uccsó 2 hetet kórházban voltam és mindig számolni kellett a mozgását. Sokáig nem számoltam, mert nonstop mozgott, de a szülés elött pár nappal már jóval kevesebbet. Mostmár tudom, miért volt! :)

2011. nov. 26. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Szia. Én most 19 hetes vagyok, második bébit várjuk. a másodikat 16-17 hét körül éreztem először mozogni. aztán volt hogy 2 napig semmi. Meg is ijedtem mentem a védőnőhöz h hallgassunk szívhangot, persze minden rendben. azóta azért jobban belendül, de csak ha fekszem és kb olyan este 10-11 óra felé. Akkor rugdalózik. Napközben nekem sem igazán. Nyugi minden rendben van! Fiú vagy lány lesz?
2011. nov. 26. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Én is 24 hetes vagyok és az én babám sem sokat mozog napközben. Reggel 5-6-ig kitornázta magát azóta szinte semmi. Az idő is olyan szerintem.
2011. nov. 26. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Én a 19. héttől érzem mocorogni, de még most is inkább akkor, mikor fekszek. Múlt hét végén 2 napig alig mozgott, még fekvéskor is csak párat, már táncoltam, hogy felébresszem, mert ijesztő volt, pedig anyukám is nyugtatott. Tegnap délután és este is nagyon élénk volt. Ma mindenfélét csináltam, de csak párszor éreztem még, most hogy ülök, már érzem, hogy ficánkol.

Biztos jól érzik magukat, majd ha nagyobbak lesznek, jobban érezzük.

Boldog Babavárást!

24h kismama

2011. nov. 26. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat megnyugtatóak voltak. Most egy kicsit aktivizálódott a kicsikém:) de egyébként csak akkor mozog ha fekszem vagy ülök. De akkor se mindig. alapjáraton is elég parás vagyok mindenen idegeskedek. Kedves 3. Kisfiút várunk:)
2011. nov. 26. 17:42
 7/7 anonim ***** válasza:
Nekem furcsa, hogy keveset érzitek. Persze normális valószínű én nem vagyok az. :D Én is 24 hetes vagyok, nekem rengeteget mozog (én ettől ijedtem meg, de a védőnőm mosolyogva mondta, hogy nem probléma, csak aktív baba). Nekem első bébi és már 15 hetesen éreztem mozogni, lehet azért mert vékony vagyok. Úton útfélen mocorog. Nagymamának külön tetszik, mert a hasamon is jól látszik mikor fészkelődik. Hál Istennek este viszont jó baba és alszik. Remélem ezt a jó szokását megtartja születése után is a fiúcska. :) Boldog babavárást nektek!
2011. nov. 26. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!