Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Hogyan dolgozzam fel lelkileg...

Hogyan dolgozzam fel lelkileg hogy nem lehet apas szulesem ebben a . orszagban (nem magyar)? Tegnap tudtam meg es teljesen osszetortem lelkileg.

Figyelt kérdés
Ugy erzem mintha ellopnak eletunk egyik legszebb pillanatat!Az orvosom csak annyit mondott hogy allamiban nem engedik, ha meg nem tetszik mehetek maganba...7000-10000 euroert...
2009. máj. 12. 19:16
 1/8 anonim ***** válasza:

?

Olyan orszagban vagy,ahol az allami korhazban nem engedik be az apat?Vagy ha akarod,akkor menj mashova es fizess?

Hol vagy?

2009. máj. 12. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 octillery ***** válasza:

Melyik országban élsz, mert erre kíváncsi vagyok, én is külföldön telepedtem le.

Hallottam ilyen rémtörténeteket pl. görögöknél ez igen jellemző.

2009. máj. 12. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Gorog....duhomben majdnem lebalkanoztam oket...
2009. máj. 12. 19:26
 4/8 anonim ***** válasza:
Romaniaban sincs apas szules,csak a magan klinikakon,a higieniara hivatkoznak,latogatokat sem lehet fogadni csak egy uvegablakon at lathatja gyermeket az ujdonsult apuka.Viszont a privatnal kb.500 euroba kerul.
2009. máj. 12. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Elso valaszolo vagyok.Nagyon sajnalom,es csak annyit tudok mondani,hogy legyel eros.Sajnos ez nehez,mert az anyak tobbsege szeretne,hogy bent legyen az apa.mennyi most az a 7-10e.euro?

nem fizetnetek ki?

2009. máj. 12. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Az 500 es 10000 eu kozott azert van kulonbseg... Ugyan allamiban fogok szulni,de fogadottnal es igy is 1000 eu korul kell majd neki adni :-( .Na ezt a hibat se fogom elkovetni a kovetkezo gyereknel, mert idaig meg nem lattam hasznat a "sajat" orvosnak, 2x hivtam fel panasszal es csak annyit mondott hogy menjek be az ugyeletre...Egyebkent az osszes ugyeletes es sztk-s orvos idaig normalisabbnak tunt...
2009. máj. 12. 20:22
 7/8 A kérdező kommentje:
7-10000 eu az kb az egesz eves fizetesem... sajna nincs ra keret :-(
2009. máj. 12. 20:25
 8/8 anonim ***** válasza:
Ne haragudj de szerintem rosszul ertetted az osszeget,kerdezz meg egyszer ra!
2009. máj. 13. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!