Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Fogfájásra mit javasoltok az...

Fogfájásra mit javasoltok az első trimeszterben? Egyáltalán mit tud csinálni ilyenkor a fogorvos? Itt azt hiszem már húzásról lesz szó

Figyelt kérdés
2011. nov. 26. 16:34
 1/4 anonim ***** válasza:
Rágjál szegfűszeget, amíg eljutsz fogorvoshoz.
2011. nov. 26. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Mindenképpen orvos,minél hamarabb! A babának sem tesz jót.

Nem biztos hogy húzás. Én is jártam terhesen fogdokihoz,és volt hogy azt hittem menthetetlen,de mégis betömték.


Szólj hogy babát vársz,persze ha még nem látszik. Meg tudják csinálni a fogad,érzéstelenítőt is kaphatsz,csak röntgen nem lehet.

2011. nov. 26. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Szia! Menj nyugodtan orvoshoz. Sajnos nekem is a bölcsesség fogam gyulladt be, és 9 hetes terhesen kihúzták, nem lett semmi baj. Felhívtam a nőgyógyászt is, meg a fogorvos is felhívott egy másik nőgyógyászt mert előtte 5 napig antibiotikumot kellett szednem a gyulladás miatt. A nőgyógyász meg a fogorvosok is azt mondták sokkal veszélyesebb ha úgy marad. Az érzéstelenítő sem árt ilyenkor, nem jut a babához. Húzasd ki mielőbb!
2011. nov. 27. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen,én amúgy sem szoktam várni a fogorvossal,ahogy rendel megyek is.
2011. nov. 28. 12:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!