Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kombinált tesztért kinek...

Kombinált tesztért kinek kellett feladni a 9000ft csekket Székesfehérváron a Nővédelmiben?

Figyelt kérdés
Azért kérdezem, mert fehérvári vagyok.Egy barátnőm 1 évvel ezelőtt ingyen csináltatta a nővédelmiben és a neten én is azt olvastam h 9000ft.És ismim megkérdezte a védőnőjétől aki azt felelte 30 éve praktizál és még ilyet nem hallott.A nővédelmi valami szerződést kötött a sejtbankkal ami szerint ingyen végzi a szűrést.Én bementem és kérdeztem hogy is működik a teszt.Már a kartonozóban adtak csekket h menjek és adjam fel utána mehetek be.
2011. nov. 28. 10:39
 1/5 anonim ***** válasza:
Nekem! Elfogyott a támogatás és szept. 1 óta 9000Ft! Én szept.12-én voltam, akkor már fizetős volt! Amúgy én is azt hittem, hogy ingyenes és az is volt!
2011. nov. 28. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Így van, nemrég lett fizetős! Én fehérvári vagyok, még júliusban csinálták a tesztet, akkor még ingyenes volt, bár nekem a korházban csinálták. Azóta sok helyről hallottam, hogy szeptembertől fizetős, még a tvben is volt róla szó.
2011. nov. 28. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Sajnos már fizetni kell érte.Nyáron még nem kellett, amikor én csináltattam.
2011. nov. 28. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 H.Orsolya ***** válasza:
Én augusztusba voltam (akkor még ingyen) és akkor mondta a doki, hogy pont jókor mert szeptember 1-től nem csak a vidékieknek, hanem a fehérváriaknak is 9000 ft lesz. Úgyhogy ez nem egy túl régi dolog.
2011. nov. 29. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Nekem 2 éve még ingyen volt ez a teszt. Most várom a második babámat és a dokim felvilágosított, hogy már fizetni kell érte 9000 Ft-ot!
2011. dec. 1. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!