Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Nyíregyházán szülésznő?...

Nyíregyházán szülésznő? Fogadjak, vagy ne fogadjak? Tapasztalatok? Aki fogadott miért, és mennyit fizetett neki? Megérte?

Figyelt kérdés
2009. máj. 13. 12:37
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Egyértelműen megérte. Sztem fogadj. Ő van veled végig a vajúdás alatt és mindenbe segít, nem érzed magad elveszettnek. Nekem kétszer volt fogadott szülésznőm (uaz) és nagyon aranyos volt. Ha gondolod írj, megadom az elérhetőségét, én nyugodtan ajánlom.
2009. máj. 13. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Nem tudok neked privit írni!
2009. máj. 13. 12:55
 3/7 anonim ***** válasza:
Én igaz nem NYíregyházi vagyok. de nekem volt fogadott szülésznőm és csak ajánlani tudom, hogy fogadj.
2009. máj. 13. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Szia! Nekem is volt fogadott szülésznőm és nagyon megérte.Ahogy hivtam,hogy beindultak a dolgok ült a kocsiba és jött. Végig velünk volt és utána is amikor dolgozott mindig jött minket megnézni.Irj privit és megadom az elérhetőségét.
2009. máj. 13. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
sziasztok! Nektek volt fogadott orvosostok is? mert én beszéltem egy szülésznövel, hogy szeretném megfogadni, és ha nincs orvosom fogadva, akkor öt sem lehet? Ez tényleg igy van? Már bocsánat, hogy nem a kérdésre vaálaszoltam:). amúgy Nyíregyházi vagyok
2009. máj. 13. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Köszi mindenkinek aki válaszolt!

Nekem van egyébként fogadott orvosom is, de azt hallottam, hogy a szülésnél a szülésznőnek nagyobb hasznát veszem, ezért kérdeztem.

Gondtalan babavárást mindenkinek!

2009. máj. 13. 17:48
 7/7 anonim ***** válasza:
Első vagyok. Nekem volt fogadott dokim is. Sztem nem muszáj lennie fogadott dokinak, bár az is igaz én úgy vettem észre, hogy szeretnek párban dolgozni, minden dokinak van kedvenc szülésznője. Kérdezd meg a dokidat kivel szeret együtt dolgozni, ajánljon egyet! Szerintem érdemes!
2009. máj. 13. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!