Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 36 hetes vagyok és egyre...

36 hetes vagyok és egyre erősebben fáj a hasam alja ez még jósló? Ti is így vagytok 36 hetes kismamák?

Figyelt kérdés
2011. nov. 28. 19:22
 1/5 anonim ***** válasza:
Szia! Én 37 hetes kismama vagyok de nekem is ez van most nem tudom mi van:) Állítólag ma meleg front van!
2011. nov. 28. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
nekem a két oldalt nagyon fáj és többször megyek nagyvécére is pénteken leszek 37 hetes dec 23 ra vagyok kiírva utolsó menszim első napja márc 16-án volt és te?
2011. nov. 28. 20:20
 3/5 anonim ***** válasza:
Én is 36 hetes vagyok, nekem semmi.... Se jósló, se semmi... :)
2011. nov. 28. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Szia!én ma töltöttem a 37.-dik hetet és nekem is néha olyan erős jóslóim vannak hogy azt hiszem menni kell de aztán elmúlik!van olyan hogy úgy érzem hogy meg akar jönni valamikor csak nyilalgat de van olyan hogy elég erősen is fáj!védőnőm szerint ez mind jósló fájás és akkor induljak korházba ha szabályosan 10 percenként jönnek mert akkor ha szabályos az már vajúdás(legalábbis nekem ezt mondta)!amúgy én dec. 20-ra vagyok kiírva!
2011. nov. 29. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

Szia!

Én 37 hetes kisbaba vagyok és nekem nem fáj!!!

Menj el orvoshoz

üdv:télapó

2011. dec. 17. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!