Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ha colát meg tejeskávét...

Ha colát meg tejeskávét szabad inni terhesség alatt (igaz azt is csak mértékkel) akkor energitalt miért nem?

Figyelt kérdés
Pontosan ugyanaz van 3ban! Koffein és taurin!

2011. nov. 30. 13:18
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:

Taurin nincs sem a kávéban, sem a kólában.


A kólát az imént megnéztem, mert van itthon, a kávéról ezt találtam (lehet, hogy van jobb is):

[link]

2011. nov. 30. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Annyira fontos lenne neked az energiaital? Szerintem pár hónapig ki lehet bírni nélküle. Amit te megiszol, megkapja a baba is és neki mi a fenének kéne gyorsító?
2011. nov. 30. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
az energiaitalt nem mindneki azért issza,mert felpörgeti,hanem az íze miatt!
2011. nov. 30. 13:28
 4/15 anonim ***** válasza:
100%

Tudod azzal, hogy anya leszel, sok mindenről le kell (majd) mondanod. Vagy legalábbis átcsoportosítani a fontossági sorrendet.

Pl, nekem mindkét gyerekem tejfehérje allergiás (volt, az egyik már kinőtte), így szoptatás alatt nulla tejet fogyaszthattam 10-10 hónapon át. Pedig napi fél liter tej/kakaó biztos lecsúszott nekem. Ha én kibírtam, Te is kibírod!

első

2011. nov. 30. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 krisztivan ***** válasza:
Az energiaitalban elvileg sokkal több a koffein mint pl.kávé,cola-ban.Túl gyorsan pörgeti meg az amúgy is túlterhelt szívedet.Gondolom azt tudod hogy a terhesség alatt a véred kb.1.5literrel lesz több és ez nehéz meló a testednek.Arról nem beszélve hogy a magzat is az "eszi"amit te.Neki még nem kellenek ezek a vacakok.
2011. nov. 30. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:

istenem milyen ítélkező emberek járnak ide??

Tudom mivel jár egy baba hisz nekem ez itt a 3.pocakomban,de fogalmad em volt róla és itt magyarázol nekem!

Kívánom az enrgiaitalt,nem is szok,mert rengeteg helyen olvastam,hogy nem szabad,de nem is ez volt a kérdés.

Hanem,ha kv-t meg colát időnként lehet akkor energiaital miért nem???????

erre felelj inkább!

2011. nov. 30. 14:00
 7/15 anonim ***** válasza:
nem akarok hülyeséget beszélni, de nem úgy van valahogy, hpogy a kv meg a kóla lassan, az energiaital pedig hirtelen dob fel? Ezért veszélyesebb? Én nem ittam sosem, csak kávét iszok, a párom azt sem, viszont együtt kólázunk, de az energiaitaloktól rettenetesen eltiltott, bár most hirtelen nem tudom, miért.
2011. nov. 30. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
34%
Tudod mit? Te gyereked, te életed, idd meg, ha neked ez a legfontosabb!
2011. nov. 30. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 krisztivan ***** válasza:

5.vagyok

Szerintem elég jól leírtam hogy miért nem jó az energiaital.Nem ítélkezem,de lehet te mást olvastál?!

2011. nov. 30. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Az energiaitalra szerintem rá is van írva, hogy terhesek nem ihatják. A colán és a kávén én még nem láttam. Csak van oka, hogy rá írják.
2011. nov. 30. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!