Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Tényleg van, aki a gyerekének...

Tényleg van, aki a gyerekének az Anakin, Gandalf, Amidala neveket adja? Ismertek ilyet?

Figyelt kérdés
2011. nov. 30. 15:42
 1/10 anonim ***** válasza:

Biztosan akad néhány StarWars, vagy Gyűrűk Ura rajongó, aki ilyen nevet ad. Egyrészt ez sem különbözik attól, mint amikor szappanoperából választanak, másrészt minden nevet meg lehet szokni.

Nálam pl. esélyes volt az Árven. Nagyon szeretem a Gyűrűk Urát, maga a név is tetszett, de aztán fiam lett. Frodót meg csak nem akartam, pedig az is adható azt hiszem.

2011. nov. 30. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Én ismerek egy Árvent. :-)
2011. nov. 30. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
73%
Nekem Eszmeralda ismerősöm van meg Armandó:) és van egy nem vicces is, szegény gyerek Adolf és ő arról az Adolfról kapta a nevét.
2011. nov. 30. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
74%
Hú, én a terhesgondozóban "beszélgettem" (azaz hallgattam a monológját) egy láthatóan nem túl okos kismamával... Ő mondta boldogan, hogy kisfia lesz, akit Anakinnak fognak hívni... Mikor hazaértem, rákerestem a neten, majd kellő mértékben sokkot kapva nyugtáztam, hogy az Anakin anyakönyvezhető név...
2011. nov. 30. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 xStefix ***** válasza:
39%
Jaj, nekem ilyenkor mindig szegény Yoda Heidfeldke jut eszembe... :-o
2011. nov. 30. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
59%
Az erő legyen velünk kismamik :)))
2011. nov. 30. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
:)))
2011. dec. 1. 15:59
 8/10 anonim ***** válasza:
Ismerek anyakönyvezett Frodót
2011. dec. 2. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
63%

Nem vagyok rajongója egyik filmnek sem, de az Árven, Frodó és Gandalf nevek nagyon tetszenek. Viszont épp az adott karakterek miatt nem adnám.. :(

27 hkm

2012. febr. 23. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Ismerek akit a gyerekét Kalányos Dzsásztin Biber-nek hívják. Én az anyakönyveztetőt vágnám (most) jól pofán
2021. márc. 13. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!