Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kismama vagyok. Mennyit kapnék?

Kismama vagyok. Mennyit kapnék?

Figyelt kérdés

17 hetes kismama vagyok. Lassan szeretnék táppénzre menni,mert idegileg egyre nehezebben viselem az irodai munkát.


120ezer Ft-tal vagyok bejelentve. Mennyi most a táppénz mennyit kapnék? Segítségeteket előre is köszönöm.


2011. nov. 30. 16:00
 1/1 anonim ***** válasza:

Sajnos válaszolni nem tudok pontosan, viszont engem is érdekelnének a válaszok. Nekem is ennyi a bruttóm kb. (126ezer). Én úgy tudom, hogy a bruttó bérem 60%-a lesz a táppénz.

Egyébként én is péntek óta táppénzen vagyok. Nekem fájt a derekam, meg a hasam is húzott, és a doki ágynyugalmat írt elő. Nekem is irodai munkám van, de én is sokat idegeskedtem és sokat dolgoztam. De a Baba a legfontosabb, ezért a munka miatt nincs egy pici lelkiismeret-furdalásom sem.

Most itthon nagyon jó, nyugodt vagyok, és ráérek apránként megcsinálni a dolgaimat.

Boldog Babavárást Neked is!

24h kismama

2011. nov. 30. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!