Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Lehet bajom, illetve a babanak...

Lehet bajom, illetve a babanak, (mehlepeny kozel van a mehszajhoz, de nem eri el, es nem is fedi), de szeretkeztunk a parommal? 23 hkm

Figyelt kérdés
2011. dec. 1. 12:49
 1/8 anonim ***** válasza:

Hát nekem tilos volt ebben a helyzetben.legalább még 10hetet bírj ki.Nagyon rossz világra hozni és elveszíteni egy picit!

Ha nem érzel semmit akkor talán nincs baj.

2011. dec. 1. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Nálunk is ez a helyzet. 15 hetes kismami voltam amikor megmondta a doki, hogy eléggé lent van és nem kéne nemi életet élni. Ennek már 16 hete. Szerintem nektek sem kéne erőltetni a szex részét, mert bajok lehetnek belőle.
2011. dec. 1. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Nem tudom mit is kellene erezni, mivel elso baba, de nem erzek semmit. Egesz terhesseg alatt nem szeretkeztunk, de most nem tudom miert, nem birtuk, birtam tovabb es megtortent.
2011. dec. 1. 12:59
 4/8 A kérdező kommentje:
Ja, meg olyan rossz, mivel az egyik doki azt mondja hogy nem ajanlott a nemi elet, de mivel elkoltoztunk, igy a masik az uj dokim meg nem mondta hogy keruljuk, pedig kerdeztuk. Annyit mondott hogy legyek ovatos, de a mehlepeny helyzete meg valtozhat, mivel 20 hetesen derult ki ez, es a vegeig meg sok ido van.
2011. dec. 1. 13:03
 5/8 anonim ***** válasza:

Pedig ki kell birni.Legalább 34 hétig.Szülők vagytok vigyázni kell a picire.

Én 1.babámmal 12 hetesen lettem veszélyeztetett nem lehettünk onnan együtt.23. héten megszületett elvesztettem.Majd 6 hétig még nem lehettett szex.A szüléstől számítva a 4.hónapban elkesztük a baba projektet 1re terhes lettem:-)Onnantól nem megint nem volt.Majd problémás szüléssel 37 héten megszületett a picim.A probléma miatt nekünk 10 hétig volt tilalom.Utána meg kontrolon a szülés miatt megint vágtak.megit 6 hét tilalom.Most 1éves a babám lassan megint babát szeretnénk. :-)

És kibirtuk ,talán még erősebb is lett a kapcsulatunk.

Ja és megérte!!!!

2011. dec. 1. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Ez tok jo, hogy igy ijeszgetitek a masikat, nem fogom elvesziteni a babamat, es szerintem nincs baj, nem verzek nincs bajom. Nincs a leleteimre irva hogy veszelyeztetett es nem mondta egy szoval sem a doki hogy tilos. Annyit mondott hogy legyek ovatos, es vigyazzak magamra. Ezert is kerdeztem, de most nagyon megijedtem attol amit irtatok.

Jaj, nagyon felek.

Koszonom a valaszokat.

Utolsonak- nagyon sajnalom ami veled tortent.

2011. dec. 1. 13:17
 7/8 anonim ***** válasza:

2. vagyok.


Nem volt szándékomban rád ijeszteni, de sajnos tényleg nem játék. Ha nem mondott semmi tilalmat a dokid, akkor nem kell félned. Ha legközelebb mész azért kérdezz rá, hogy mennyire javasolja!!


Jó egészséget és egészséges kisbabát! :)

2011. dec. 1. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Nagyon koszonom, es ne haragudjatok, de nagyon megijedtem. Mindenkinek koszonom a valaszait, es ezentul nem szeretkezunk a parommal. Inkabb kibirjuk.
2011. dec. 1. 14:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!