Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Vesekő és terhesség? Akinek...

Vesekő és terhesség? Akinek terhesség alatt veseköve vagy homokja volt vagy van, és ez görcsöket okozott az szedhetett rá valami gyógyszert?

Figyelt kérdés
Vesekövem van, de nagyon szeretnénk babát. Az urológus azt mondta ettől nyugodtan lehet, viszont 1-2 hetente begörcsöl. Biztos nem bírnám ki fájdalomcsillapító nélkül. Nálatok hogy volt?
2011. dec. 1. 16:58
 1/2 anonim ***** válasza:

Szia!

Én most 22 hetes kismama vagyok, és egyik éjjel begörcsölt az epém. Nemrégiben voltam hasi ultrahangon, ahol megnézték a vesém, epém és elvileg nincs probléma, de mégis begörcsölt. Valószínű a baba nyomja a szerveket és ezért. Algopirint és nospat szedhetek fájdalomcsillapításként.

2011. dec. 1. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm a választ. Tehát van lehetőség fájdalomcsillapításra. Csak amiatt aggódom hogy ha továbbra is kéthetente begörcsöl, nem-e lesz sok a gyógyszer. De beleőrülnék ha emiatt nem lehetne babám :(
2011. dec. 1. 18:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!