Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Van olyan aki Siófokon szült...

Van olyan aki Siófokon szült hogy működik a szülés illetve mit kell vinni a babának mikor már szülni készülsz (pelus popsi törlő saját ruhát adnak rá ilyenekre gondolok)?

Figyelt kérdés
2011. dec. 1. 19:41
 1/3 Kriszta4 válasza:

Szia!

Én 2011 augusztusában szültem Siófokon. Megpróbálom röviden megválaszolni a kérdésed, bár mivel nekem sima szülésem volt nem mindenről tudok nyilatkozni. Amit biztosan el tudok mondani az az, hogy mindenki nagyon normális és segítőkész volt a szülőszobán, de nem voltak tolakodóak. Csak akkor jöttek ha vizsgálni kellett vagy hívtam őket. Nekem volt választott orvosom, de mivel előbb indult be a szülés így az ügyeletes orvos vizsgált meg először. Kérdezte , hogy van-e orvosom, majd értesítette az orvost. Megjegyzem ezt követően is normális volt. Vajúdás alatt nem kell feküdnöd, csak amikor a baba szívhangját nézik, vagy téged vizsgálnak. Egyébként sétálhatsz, labdázhatsz. Van medence, meg bordásfal is, de én azokat nem használtam. Ja és a párom végig velem volt. Szülőszobán egyébként a kórházi hálóing volt rajtam.

Szülés után átvittek a csecsemő osztályra. Ott egy kétágyas szobába kerültem. A baba az első éjszaka nincs veled, de utánna végig veled van. Ha gondod, kérdésed van nygodtan kédezz a csecsemősöktől. Segítenek, de nem mindegyik fog oda menni hozzád és érdeklődni az iránt, hogy van-e valami gondod. Az osztályon egyébként az anyukák legtöbbje a kórházi hálóingben volt. A hálóinget annyiszor cserélted naponta ahányszor akartad. A babákat a kórházi ruhákba öltöztetik, nem az általad bevittbe. Amit vigyél a babának az a nedves popsi törlő. Minden mást adnak, legalábbis augusztusban még adtak. Remélem segítettem valamennyit.

2012. jan. 4. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm a válaszodat!!nekem is van fogadott dokim most megyek majd hozzá utoljára és a szüléssel kapcsolatos dolgokat most fogjuk megbeszélni!Neked ki volt a választott orvosod???
2012. jan. 5. 13:53
 3/3 Kriszta4 válasza:
Bata doktor úr volt az orvosom.
2012. jan. 11. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!