Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 19 hetes vagyok, eléggé...

19 hetes vagyok, eléggé rugdos néha a babám, de ha ráteszem a kezem nyugton lesz. Mikor fog belerúgni a kezembe? Annyira szeretném már úgy is érezni, a férjem meg pláne!

Figyelt kérdés
2009. máj. 14. 08:55
 1/8 anonim ***** válasza:

én is szerettem volna érezni de az enyém menekült töle:(

elöször mikor megrugta kb.30 hetes lehettem

de innentöl kezdve látványosan hullámzott a hasam

2009. máj. 14. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

tedd rá többször a pocidra a kezed,hagyd ott huzamosabb ideig,meglátod bejön,csak idö kell hozzá.én játszani szoktam vele olyankor,ha nem mocorog ,rúg vissza.megszoktam egy picit,de nem erősen nyomni ott ahol rúgott.de nem mindig válaszol :)

ja és nem akard görcsösen h moccanjon,feletkezz bele valamibe,és közbe tedd a pocidra a kezed.

26 hetes

2009. máj. 14. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Köszi a tanácsot, sokat teszem rá a kezem, de a kisasszonyt nem érdekli :) De nem adom fel, ráteszem, aztán remélem hogy belerúg :)
2009. máj. 14. 09:15
 4/8 anonim ***** válasza:
Az én 19 hetes kislányom meg azt csinálja, hogy 5 percen keresztül rugdos, mire az apja odarakja a kezét addigra abbahagyja. Pedig már nagyon szeretné érezni.
2009. máj. 14. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Nahát, el sem hiszem, most rugott 4-et a kezembe!!!!!!! :D:D:D:D:D Nem is gondoltam volna :) Hihetetlen, pedig eddig ilyet nem csinált és most....:D:D:D:D

Nagyon jó volt! El sem hiszem hogy tényleg ilyen gyorsan megtörtént! Nagyon boldog vagyok!!!

2009. máj. 14. 10:06
 6/8 anonim ***** válasza:
Na hát akkor gratula!!! Nekem meg az a nagy szívfájdalmam, hogy a manó a párom jelenlétében nem hajlandó aktivizálódni. Pedig mostanában nagyon sokat aktív nappal is, éjszaka is, de sajnos pont akkor van pihenője, mikor este a párommal végre együtt vagyunk. Vagy rúg egy-két nagyon haloványat, persze nem akkor, mikor a párom keze a hasamon van! Pedig én sokszor gyönyörködöm a kis pocimban, ahogy ide-oda "ugrál"!
2009. máj. 14. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
:) igen, az én párom is szeretné már érezni, de csoda hogy én érezhettem :) Remélem pár hét és a párjaink is érezni fogják a mocorgást! :)
2009. máj. 14. 10:55
 8/8 anonim ***** válasza:

na látod.megmontam hogy sikerülni fog csak egy kicsit türelmesebbnek kell lenni.egyébbként nálam is abbahagyja amikor apa,vagy valaki más odanyul,vagy sasolja a pocim,de azért néha sikerül másnak is elcsípni.

nekünk azért mozog mert velünk természetesebb,szorosabb a kapcsolata,mint mással,hiszen mi egész nap vele vagyunk,míg apa csak mondjuk este pár órát és akkor sem végig a prücsökkel foglalkozik.

a 26 hetes pocis

2009. máj. 14. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!