Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Természetes dolog, hogy fáj,...

Természetes dolog, hogy fáj, érzékeny a méhem?

Figyelt kérdés
A 9. héten vagyok és ma egész nap olyan furcsán feszít a méhem, mintha meg lenne duzzadva ( gondolom nem csak mintha, hanem tényleg megduzzadt: )kellemetlen érzés percekig, ha felállok és kellemetlen egy ideig akkor is, ha leülök. Nincsenek erős fájdalmaim, de mégis nagyon zavar ez az érzés. Tapasztaltatok hasonlót? Ugye nem kell aggódni?
2009. máj. 14. 16:27
 1/10 anonim ***** válasza:
Nekem kezdetektől fáj a hasam,van,amikor eléggé fáj.Elvileg ha nem vérzel,akkor nincs gond.Mondjuk az én dokim azt mondta,hogy maximális pihenés,táppénzen vagyok.
2009. máj. 14. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Nekem is volt ilyen, aztán úgy megszoktam, hogy már észre sem veszem. :)

Magne B6 jó rá nagyon!!

A növekedéstől van. Vigyázva állj fel, tüsszentéskor inkább görnyedj össze, és kerüld a hirtelen mozdulatokat, nekem ez vált be. :)

2009. máj. 14. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Őszintén szólva eddig nem volt semmi gond és most sem érzek semmit, ha ülök. Irodában dolgozom, nem kell igazán mozgolódnom, de aggaszt ez az érzés, eddig nem nagyon volt ilyen. Tényleg csak nagyon enyhe, nem is annyira fájdalom csak kellemetlen inkább.
2009. máj. 14. 16:37
 4/10 A kérdező kommentje:

Második válaszoló: ez lesz az az érzés, amiről beszélek!:) Nekem is jobb, ha lassabban állok fel és tüsszentésnél automatikusan összehúzom magam.

Kipróbálom a MagneB6-ot! Köszönöm, kicsit megnyugodtam:)!

2009. máj. 14. 16:39
 5/10 anonim ***** válasza:

Szia!

mintha én írtam volna ezt a kérdést. Nekem is ma egész nap feszült már aggódtam is hogy valami baj van. Igaz ma nagyon sokat mozogtam lehet hogy amiatt. Szerintem nincs ok aggodalomra.

2009. máj. 14. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Hányadik héten vagy? Neked is még az eleje?
2009. máj. 14. 16:46
 7/10 anonim ***** válasza:
9.ben vagyok. Holnap leszek 10+0.
2009. máj. 14. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Sziasztok:)! Pont ma tettem fel én is egy hasonló kérdést. 4hetes terhes vagyok, és görcsöl a hasam, ha hirtelen felállok, és elkezdek sietni.

Ezek szerint nincs gond, ha ezt írtátok:) "Vigyázva állj fel, tüsszentéskor inkább görnyedj össze, és kerüld a hirtelen mozdulatokat". Mintha az én kérdésemre válaszoltál volna. Próbálok lassan menni, nem sietve felállni, de néha valahogy elfelejtem, hogy terhes vagyok:D, és késsz, már fáj is a pocim.

2009. máj. 14. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Ne izgulj ez enyhülni fog, és hozzá is fogsz szokni, hogy hogyan is mozogj, egyébként ez tényleg a méh növekedésétől van. A tüsszentés...hát az elég kellemetlen még a mai napig de szerintem ez nem is fog változni, én úgy szoktam, ha időben észlelem, hogy az egyik kezemmel a hasamat fogom mert ha ezt nem teszem akkor olyan érzés mintha kettévágnának és nagyon fáj.
2009. máj. 14. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

2. vagyok.

Bizony, bizony. Ez ezzel jár! :))

De írtam is, hozzá lehet szokni, igaz, kell egy pár hét! ;)

Boldog várandósságot nektek!

2009. máj. 14. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!