Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 19 hetes vagyok. ma voltunk...

19 hetes vagyok. ma voltunk 4D-n. sajnos, nem lehetett a magzat nemét látni. a férjem nagyon csalódott. gyakori az, hogy nem lehet látni a nemét vizsgálatkor? létezik, hogy ilyen pechünk volt?

Figyelt kérdés
2008. márc. 25. 15:21
 1/7 anonim ***** válasza:

hát ez sajnos attól függ, hogy van a baba, mutatja-e magát.egy ismerősömnek egyszer se mutatta meg, a születésekor derült ki a baba neme.

ne legyetek csalódottak.következő u.h.-on/ simán is/ lehet "beterpeszt"

boldog babavárást

2008. márc. 25. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Igen ez sajnos előfordul.Mi 24 hetesen voltunk és szóltak,ha megoldható este 19h utánra kérjünk időpontot mert akkor már aktívabb a baba és jobban mozog és forgolódik.Nálunk ez bejött végig mutatott mindenét.34 hetes kismama
2008. márc. 25. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Szia!

Igen létezik,hogy eltakarja magát valamijen végtagjával vagy a köldökzsinórral baba.Menjetek el máskor is,hátha nagyobb szerencsétek lesz őt meglesni.De nem értem a férjed csalódottságát akkor sem.

Erre akkor lenne oka,ha azt mondta volna a doki,hogy valami baja,betegsége van a kicsinek,ami miatt nem élhet majd teljes értékű életet.Akkor is csalódott lesz,ha nem olyan nemű amilyet ő szeretne??

Nagyon sok ember van,akik bármit megadnának azért,hogy átélhessék ezt a csodát,a babavárás csodálatos 9 hónapját,és hogy egészséges kisbabájuk szülessen.

Szerintem örüljetek annak a jóhírnek,hogy semmi rosszat nem mondtak,mert akkor lenne csak pechetek.

2008. márc. 25. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Van aki közel s távol a végéig nem látja..:( Mi is így jártunk,elmentem uh-ra,ahol mondta a doki,hogy fiú,viszont én nem hittem neki.Én nem láttam,és nem is tudta megmutatni.. Addig addig szomorkodtunk,amíg elmentünk pár nap múlva mégegyszer. MEGÉRTE!!!!!!!!!!! Ne szomorkodj. Egyébként azt mondják a csajok ilyen szégyenlősek.. :)
2008. márc. 25. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
én egyáltalán nem vagyok csalódott, boldog vagyok, hogy mindent rendben találtak. a férjem már nagyon izgatott, tudni akarja a nemét. azért volt csalódott, mert sokba került a vizsgálat, és nem tudott meg semmi újat...
2008. márc. 25. 15:35
 6/7 anonim ***** válasza:

megértem a férjed csalódottságát, nem olcsó ez a vizsgálat.mint már írták próbáljatok meg este menni és sima u.h.-n is látni lehet.nekem 18.héten megmutatta a kukacát, sima u.h-n

sok sikert

2008. márc. 25. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Tóth Tímea Judit ***** válasza:
Mi 18hetesen voltunk 4D-n,nállunk elég jól kivehető volt a herezacsi meg a többi része is.Szerencsénk volt,hogy úgy pózolt.Üdv 24hetes kismami
2008. márc. 25. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!