Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Hasznalt bolcsomatracot ki...

Hasznalt bolcsomatracot ki kell cserelnem ujra?

Figyelt kérdés

Kaptunk ajandekba egy bolcsot es hozza matracot, de nem tudom hogy kell e a bolcsohoz uj matracot es uj hany db lepedot vennem.

Koszonettel


2011. dec. 6. 22:26
 1/6 anonim ***** válasza:

Nem gondolom, hogy ki kellene cserélned, hacsak nem dohos pincében vagy hasonló nem egészséges helyen tárolták.

Lepedőt meg annyit vegyél, hogy mindig legyen tiszta :) Én pár naponta cserélném (bukás meg balesetek függvényében akár naponta is), és ugye legyen idő kimosni, megszárítani, vasalni.

2011. dec. 6. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Mivan a csecsemohalallal amit a matraccal hoznak osszefuggesbe?

Egyebkent en is ugy gondoltam h csak uj lepedoket veszek ra

Koszi

2011. dec. 6. 23:34
 3/6 anonim ***** válasza:
Egy matracon azért látszik, hogy ki van e feküdve, mindenhol ugyan úgy tart e, vagy van ahol besüpped. Ha nem látsz rajta semmit, akkor sztem nincs gond vele. Én is most vettem egy használt bölcsőt, de nem fogom kicserélni a matracát, mert olyan, mintha új lenne.
2011. dec. 7. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Egy pár kilós baba azért nehezen tudja szerintem kifeküdni a matracot.


A csecsemőhalál meg a matrac talán annyiban függhet össze (ez nem tudományos magyarázat), hogy nem használ, ha a baba belesüpped egy nagyon puha matracba.

Nekünk kókuszrostból készült matrac van, úgy kaptuk, és örültem is neki nagyon, mert az teljesen légáterszető, és elég kemény is, így nem kellett aggódnom, ha a baba belefúrta a fejét (bébiőrünk nem volt...).

2011. dec. 7. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nem tudom mibol van a matracod de ha birja jol porold ki es esetleg egy forro vasaloval vasald at mindket felet ha birja az anyag vegyel uj lepedot es hasznald batran.Mienk is hasznalt volt es ezt csinaltam vele,nem az a pihe puha matrac volt tehat nem tudott belesuppedni nagyon.
2011. dec. 7. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Koszonom szepen a valaszokat.
2011. dec. 8. 09:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!