Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Normális, hogy ilyen nagy a...

Normális, hogy ilyen nagy a petezsák ekkora embrióhoz?

Figyelt kérdés
tegnap voltam dokinál és már volt szívhang.6+4napon.Az Uh-n 20mm-s petezsákban 4mm-s embriót látott.Visszarendelt 3hét múlvára,hogy rendben fejlődik-e,addig ne is menjek a terhesgondozóba,azt mondta.Szerintetek van miért aggódnom?
2011. dec. 7. 07:22
 1/9 anonim ***** válasza:
64%
Szerintem 3 hét múlva mondja meg,hogy van ott még egy baba:)
2011. dec. 7. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
6+5 naposan 23mm volt a petezsák és csak egy baba volt.
2011. dec. 7. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
De másik embrió kezdemény nem is látszott.Remélem,h nem kicsike 4mmrel.
2011. dec. 7. 09:10
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Második vagyok, most előszedtem azt az uh-os papírt nekem 6mm volt, ez attól függ félidőben fogant -e vagy sem, itt egy két nap is sokat számít a mérete miatt, ne aggódj, a lényeg, hogy ott van és volt szívhangja, minden rendben lesz vele. Boldog babavárást, és ne olvasgass rémségeket, minden baba más, minden méret más, nekem pl a 12 hetes uh-on egy héttel kisebbnek ítélték, addig normálisnak , majd a 18 hetesen meg ismét normális méretűnek, ekkor mondta a szonográfus, hogy sokszor előforudlhat mérési pontatlanság is.
2011. dec. 7. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Még nem szoktak 6 hetesen védőnőhöz küldeni, amíg nem tuti a dolog :s.(ilyenkor még sok spontán vetélés van, stb, nehogy megijedj!!! ) Általában megvárják a 8-9 hetet minimum!

Szóval ez általános dolog, és nem neked szól, vagy a babának, hogy lenne valami gond!

Szerintem is minden oksi a méretekkel!

2011. dec. 7. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Igen, tökéletes! Kerek 6 hetes terhességnél 6mm az embrió. Tehát neked valószínű később volt peteérésed, szerintem max. 5 hetes terhes lehetsz. De majd a 12. heti Uh-n úgyis pontosítanak :-)
2011. dec. 7. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
5 hetesen még nem dobog a szíve! Csak elkezd kifejlődni!
2011. dec. 7. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat!okt 22-n volt az utsó mensim,26.napon délután teszteltem először egy halvány pozit.Így sztem középidő körül kellett,hogy foganjon.Az első babámmal 6-7hetesen voltam szintén,akkor 7mm volt és mehettem a terhesgondozóba.
2011. dec. 7. 12:41
 9/9 anonim ***** válasza:

nekem is ezt mondta anno a dokim, én 5.-6. hét környékén voltam először. 3 héttel később hívott be és utána mentem a védőnőhöz. Azóta már 1 éves a kislányom :)

minden rendben volt, úgyhogy nem kell aggódnod, főleg, hogy már volt szívhang is. pihenj, szedd a vitamint és nyugiii!

2011. dec. 11. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!