Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ha a Szent Imrébe szeretnék...

Ha a Szent Imrébe szeretnék járni terhesgondozásra, akkor mik az első lépések?

Figyelt kérdés
Az előző babámmal magándokihoz jártam, de ezt most sajnos a gyes mellett nem engedhetem meg magamnak. Viszont a szülésznőm Szent Imrés, így gondoltam oda fogok járni terhesgondozásra. Hogyan kezdjek neki?
2011. dec. 8. 10:27
 1/8 anonim ***** válasza:
Mondd a szülésznődnek, hogy ajánljon egy dokit a kórházból. Hívd fel és beszéld meg vele, hogy mikor rendel és hozzá járj. Csak ennyi.
2011. dec. 8. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Én anno egyszerüen csak besétáltam egy dokihoz és közöltem ,hogy itt szeretnék szülni .Megvizsgált és a többi ment magától .:)Egyébként két gyermekem is ott született csak ajánlani tudom .Most nem ott leszünk mert elköltöztünk és nekem meg az utazás sem lenen egyszerű .:)

Boldog babavárást .:)

2012. szept. 2. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Köszi, de azóta már megszületett a kismanó, már 11 napos. :)
2012. szept. 2. 19:40
 4/8 anonim ***** válasza:

Jajj gratula neked !:)))

De jó !

Nem is néztem ,hogy bizony nem mostani a kérdésed !

Kisfiú kislány ?

Elégedett voltál a kórházzal ?

2012. szept. 3. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm!

Kislány, 4100 g-al és 57 cm-el született. Szép nagy baba. A szülésznőmmel (Kondor Kata) maximálisan elégedett voltam, a dokim sem volt rossz, viszont a csecsemősök 3 év alatt (akkor szültem az előzőt) sem lettek segítőkészebbek.

2012. szept. 3. 15:02
 6/8 anonim ***** válasza:
Nekem is a két lánykám született ott egyikük 4100 g és 59 cm . :) Igen a csecsemősök valahogy nem akarnak jófejek lenni .Én a nagy fiamat a Nyirő Gyula kórházban szültem és ott sem voltam elragadtatva . Utána jött a két lánykám a Szent Imrében és még a nagyobbiknál volt némi segitség részükről a kisebbiknél (9-éves ) semmi sem . Most a Jahn Ferenc kórházban leszünk (a legkisebbel aki úgy néz ki kicsi fiú) és állitólag rossz hire ellenére a szülészete kifejezetten jó a szülésznők csodásak de a csecsemősökre előre kijelentették ,hogy készüljek fel lelkiekben ... mondjuk engem a kisbabám érdekel leginkább és utána pedig a szülésznő .:)
2012. szept. 4. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Mivel őket fizetik meg a legkevésbé, gondolom tesznek rá, hogy rendesen dolgozzanak.

Sok boldogságot az újabb jövevényhez!

2012. szept. 4. 16:07
 8/8 anonim ***** válasza:

Úgy értettem persze ,hogy velem szemben milyenek azt letojom a babával meg azért nem hiszem ,hogy bántóak lennének ,na meg úgyis velem lesz :P Persze csak ha nem szivvel lélekkel csinálják akkor van annyi más munkaterület is . :)

Nektek is nagyon-nagyon sok boldogságot .:)

2012. szept. 4. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!